Kopen
  • Dubai Islands
Woningen
Kamers
Meer filters
Oplevering
Betalingsplan
% voltooiing
TruBroker™ advertenties eerst
TruCheck™ advertenties eerst
Woningen te Koop in Dubai
Off-plan Woningen in Dubai
Dubai Islands
Nieuwbouwproject met privézwembad te koop Dubai Islands

Nieuwbouwprojecten te koop in Dubai Islands met privézwembad

Populair
Lijst
Kaart
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - WhatsApp Image 2026-04-23 at 9.49. 15 PM. jpeg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 2.240.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.337 ft²

    Appartement in Dubai Islands,House of Well, 2 slaapkamers, 2240000 AED - 14956848

    House of Well, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 23 oktober

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    60/40

    Asgard Real Estate
  • 4 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - lg_676d4917318f4. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 4.653.430

    Appartement

    45
    Oppervlakte:

    1.977 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Ocean Pearl 2,Ocean Pearl 2 Building 2, 4 slaapkamers, 4653430 AED - 13127492

    Ocean Pearl 2 Building 2, Ocean Pearl 2, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 23 oktober
    Real Tree Properties
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - lg_676d4917df9f0. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop
    Muhammad SohaibTruBroker™

    AED 4.198.680

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    1.670 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Ocean Pearl 2,Ocean Pearl 2 Building 2, 3 slaapkamers, 4198680 AED - 13127633

    Ocean Pearl 2 Building 2, Ocean Pearl 2, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 23 oktober
    Real Tree Properties
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - lg_676d49137797c. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop
    Muhammad SohaibTruBroker™

    AED 3.850.930

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    1.524 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Ocean Pearl 2,Ocean Pearl 2 Building 1, 3 slaapkamers, 3850930 AED - 13127290

    Ocean Pearl 2 Building 1, Ocean Pearl 2, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 23 oktober
    Real Tree Properties