Kopen
  • Dubai Islands
Woningen
Kamers
Meer filters
Oplevering
Betalingsplan
% voltooiing
TruBroker™ advertenties eerst
TruCheck™ advertenties eerst
Woningen te Koop in Dubai
Off-plan Woningen in Dubai
Dubai Islands
Nieuwbouwproject met privézwembad te koop Dubai Islands

Nieuwbouwprojecten te koop in Dubai Islands met privézwembad

Populair
Lijst
Kaart
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - 1080_08da83bb-88ba-473c-beef-ef3da50c2cb0. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 2.097.465

    Appartement

    11
    Oppervlakte:

    737 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Seacliff by Imtiaz, 1 slaapkamer, 2097465 AED - 16691285

    Seacliff by Imtiaz, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 30 september

    Oplevering
    Q3 2028

    Betalingsplan
    50/50

    House and Hedges Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - 1080_b3c656f8-8b64-4afc-a80b-d91cd5d80b1e. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 2.260.928

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.233 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Seacliff by Imtiaz, 1 slaapkamer, 2260928 AED - 16690798

    Seacliff by Imtiaz, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 30 september

    Oplevering
    Q3 2028

    Betalingsplan
    50/50

    House and Hedges Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - 1080_22e170c1-331a-46bf-9aa5-3e3514ae4c15. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 2.215.354

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.104 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Seacliff by Imtiaz, 1 slaapkamer, 2215354 AED - 16689251

    Seacliff by Imtiaz, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 30 september

    Oplevering
    Q3 2028

    Betalingsplan
    50/50

    House and Hedges Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - 2e21672685309d658dde482befb2ece4. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 2.440.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.211 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Samana Ocean Crest, 2 slaapkamers, 2440000 AED - 16614870

    Samana Ocean Crest, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 23 september

    Oplevering
    Q2 2028

    Betalingsplan
    90/10

    A D N R Real Estate
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - 10. png
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 4.349.182

    Appartement

    33
    Oppervlakte:

    1.674 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Ocean Pearl by SD, 3 slaapkamers, 4349182 AED - 16295307

    Ocean Pearl by SD, Dubai Islands, Dubai

    Oplevering
    Q4 2026

    Betalingsplan
    58/42

    Digital Lands Deals Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - WhatsApp Image 2026-06-04 at 2.16. 28 AM. jpeg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 2.350.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    920 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Natuzzi Harmony Residences by Peace Homes, 1 slaapkamer, 2350000 AED - 15369388

    Natuzzi Harmony Residences by Peace Homes, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 2 september

    Oplevering
    Q3 2026

    Betalingsplan
    30/70

    Asgard Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - WhatsApp Image 2026-04-23 at 9.49. 15 PM. jpeg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 2.240.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.337 ft²

    Appartement in Dubai Islands,House of Well, 2 slaapkamers, 2240000 AED - 14956848

    House of Well, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 24 juli

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    60/40

    Asgard Real Estate
  • 4 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - lg_676d4917318f4. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 4.653.430

    Appartement

    45
    Oppervlakte:

    1.977 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Ocean Pearl 2, 4 slaapkamers, 4653430 AED - 13127492

    Ocean Pearl 2, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 20 september

    Oplevering
    Q1 2027

    Betalingsplan
    100/0

    Real Tree Properties
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - Screenshot 2026-04-16 123443. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 3.439.965

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.399 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Marea Residence, 2 slaapkamers, 3439965 AED - 16592254

    Marea Residence, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 22 september

    Oplevering
    Q3 2027

    Betalingsplan
    40/60

    Jusur Properties
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - 2026-07-01 at 20.36. 14. jpeg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 3.600.000

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    1.521 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Iluka by MS Homes, 3 slaapkamers, 3600000 AED - 15859070

    Iluka by MS Homes, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 15 oktober

    Oplevering
    Q3 2026

    Betalingsplan
    60/40

    IBP Home Realty
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - original (2). jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 3.500.000

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    1.632 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Agua Residences,Agua Residences Tower 2, 3 slaapkamers, 3500000 AED - 16892390

    Agua Residences Tower 2, Agua Residences, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 17 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    50/50

    Daark Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - img85. jpg
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 3.436.544

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.450 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Samana Ocean Bay, 2 slaapkamers, 3436544 AED - 16808636

    Samana Ocean Bay, Dubai Islands, Dubai

    Million Dreams Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - Appartement in Dubai Islands,Villa del Gavi, 2 slaapkamers, 5554000 AED - 16686792
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 5.554.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.444 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Villa del Gavi, 2 slaapkamers, 5554000 AED - 16686792

    Villa del Gavi, Dubai Islands, Dubai

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    35/65

    Palladium Properties
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - Appartement in Dubai Islands,Villa del Gavi, 2 slaapkamers, 5988000 AED - 16686777
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 5.988.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.445 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Villa del Gavi, 2 slaapkamers, 5988000 AED - 16686777

    Villa del Gavi, Dubai Islands, Dubai

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    35/65

    Palladium Properties
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - 12. png
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 4.349.182

    Appartement

    33
    Oppervlakte:

    1.673 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Ocean Pearl 2, 3 slaapkamers, 4349182 AED - 16296085

    Ocean Pearl 2, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 26 augustus

    Oplevering
    Q1 2027

    Betalingsplan
    100/0

    Digital Lands Deals Real Estate
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - 9. png
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 3.546.400

    Appartement

    33
    Oppervlakte:

    1.749 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Ocean Pearl 2, 3 slaapkamers, 3546400 AED - 16295488

    Ocean Pearl 2, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 26 augustus

    Oplevering
    Q1 2027

    Betalingsplan
    100/0

    Digital Lands Deals Real Estate
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - 3. png
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 4.456.711

    Appartement

    33
    Oppervlakte:

    1.829 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Samana Ocean Bay, 3 slaapkamers, 4456711 AED - 16294497

    Samana Ocean Bay, Dubai Islands, Dubai

    Digital Lands Deals Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - 6. png
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 3.057.000

    Appartement

    22
    Oppervlakte:

    1.240 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Samana Ocean Bay, 2 slaapkamers, 3057000 AED - 16294220

    Samana Ocean Bay, Dubai Islands, Dubai

    Digital Lands Deals Real Estate
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - img173. jpg
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 4.200.000

    Appartement

    35
    Oppervlakte:

    1.737 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Samana Ocean Bay,Samana Ocean Bay Building B, 3 slaapkamers, 4200000 AED - 16840574

    Samana Ocean Bay Building B, Samana Ocean Bay, Dubai Islands, Dubai

    A I M Capital Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - Appartement in Dubai Islands,Seaside by Prestige One, 2 slaapkamers, 2700000 AED - 16847943
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop

    AED 2.700.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.324 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Seaside by Prestige One, 2 slaapkamers, 2700000 AED - 16847943

    Seaside by Prestige One, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 14 oktober

    Oplevering
    Q4 2026

    Betalingsplan
    65/35

    Thrivestate Square Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - Appartement in Dubai Islands,Samana Ocean Bay, 2 slaapkamers, 3057001 AED - 14058950
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 3.057.001

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.241 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Samana Ocean Bay, 2 slaapkamers, 3057001 AED - 14058950

    Samana Ocean Bay, Dubai Islands, Dubai

    La Boutique Collection Real Estate
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - WhatsApp Image 2026-06-27 at 12.54. 15 AM (5). jpeg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 4.000.000

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    1.524 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Ocean Pearl 2, 3 slaapkamers, 4000000 AED - 15623748

    Ocean Pearl 2, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 27 september

    Oplevering
    Q1 2027

    Betalingsplan
    100/0

    Asgard Real Estate
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - WhatsApp Image 2026-06-27 at 12.54. 15 AM (1). jpeg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 3.990.000

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    1.439 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Ocean Pearl 2, 3 slaapkamers, 3990000 AED - 15623742

    Ocean Pearl 2, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 27 september

    Oplevering
    Q1 2027

    Betalingsplan
    100/0

    Asgard Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Islands, Dubai - img173. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 3.400.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.435 ft²

    Appartement in Dubai Islands,Samana Ocean Bay,Samana Ocean Bay Building A, 2 slaapkamers, 3400000 AED - 16824615

    Samana Ocean Bay Building A, Samana Ocean Bay, Dubai Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 13 oktober
    A I M Capital Real Estate