- Azizi Pearl
TruBroker™ Stories in Al Furjan
1 slaapkamerappartementen te koop in Azizi Pearl
TruBroker™
Ontdek topmakelaars in Azizi Pearl

Umer Shaukat Ukaye
Unique Zone Real Estate

Jamal Goush Md Jamal Akhtar
Skyler Ventures Real Estate

Katherine Beaton
Dacha Real Estate

Raifa Abboud
fäm Properties - Branch 9

Amal Gharbi
fäm Properties - Branch 30
Aanbevolen zoekopdrachten
Dicht bij Azizi Pearl
Andere nabijgelegen gebieden met appartementen
Andere nabijgelegen gebieden met woningen
Investeer in Off Plan
Handige links
Veelgestelde vragen over 1 slaapkamer appartementen te koop in Azizi Pearl
Hoeveel kunnen de prijzen van een 1 slaapkamer appartement te koop in Azizi Pearl variëren?
Volgens de aanbiedingen op Bayut kun je 1 slaapkamer appartementen in Azizi Pearl kopen met een budget tussen AED 775 000 en AED 1 050 000.
Hoeveel 1 slaapkamer appartementen staan er te koop in Azizi Pearl?
Op Bayut is het aantal momenteel aangeboden 1 slaapkamer appartementen in Azizi Pearl 10.
Wat kosten 1 slaapkamer appartementen gemiddeld in Azizi Pearl?
Volgens de aanbiedingen van de afgelopen 6 maanden op Bayut heeft een 1 slaapkamer appartement te koop in Azizi Pearl een gemiddelde vraagprijs van ongeveer AED 903 748. Deze vraagprijzen kunnen variëren afhankelijk van de grootte, het type en de staat van het vastgoed, enzovoort.
Is de gemiddelde vraagprijs veranderd voor 1 slaapkamer appartementen in Azizi Pearl?
De gemiddelde vraagprijs voor 1 slaapkamer appartementen is gewijzigd met -3%. De prijsverandering in de afgelopen 6 maanden kan te maken hebben met de heersende marktomstandigheden en nieuwe ontwikkelingen.
Met welke gebieden kun je rekening houden als je 1 slaapkamer appartementen in de buurt van Azizi Pearl zoekt?
Je kunt de volgende gebieden verkennen om een 1 slaapkamer appartement in de buurt van Azizi Pearl te kopen:
- Wasl Gate
- Discovery Gardens
- Green Community
Hoeveel rendement (ROI) leveren 1 slaapkamer appartementen in Azizi Pearl op?
Investeerders kunnen tot 7,34% rendement op hun investering behalen in Azizi Pearl. De ROI kan variëren afhankelijk van de grootte en ligging van het vastgoed, de voorzieningen in de buurt en veranderingen in de marktdynamiek.
Zijn er goede scholen in de buurt van Azizi Pearl?
Als je op zoek bent naar goede scholen in de buurt van Azizi Pearl, dan worden de volgende aanbevolen:
- The Arbor School
- Ghaf Primary School, Dubai
- Delhi Private School
Zijn er kinderdagverblijven dicht bij Azizi Pearl?
Dit zijn enkele van de beste kinderdagverblijven in de omgeving:
- Redwood Montessori Nursery Al Furjan
- Chubby Cheeks Al Furjan
- Jebel Ali Village Nursery Discovery Gardens



























