Kopen
  • Jumeirah Islands
Woningen
Kamers
Meer filters
TruBroker™ advertenties eerst
TruCheck™ advertenties eerst
Woningen met plattegronden
Stories play icon

TruBroker™ Stories in Jumeirah Islands

Woningen te koop in Jumeirah Islands

Populair
Lijst
Kaart
    Checked
    Jack HudsonTruBroker™
    4 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,Mediterranean Cluster, 4 slaapkamers, 24995000 AED - 16754295
    +17
    Prime

    AED 24.995.000

    Villa

    45
    Bebouwd:

    5.350 ft²

    Perceel:

    11.055 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Mediterranean Cluster, 4 slaapkamers, 24995000 AED - 16754295

    Mediterranean Cluster, Jumeirah Islands, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 6 oktober
    Jack Hudson
    Aangeboden doorJack Hudson
    Huspy Dubai
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,European Cluster, 4 slaapkamers, 28990000 AED - 10566003
    op 14 oktober 2026
    Jamal TuzganiTruBroker™

    AED 28.990.000

    Villa

    45
    Bebouwd:

    5.250 ft²

    Perceel:

    8.812 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,European Cluster, 4 slaapkamers, 28990000 AED - 10566003

    European Cluster, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 14 oktober
    Allsopp & Allsopp Real Estate
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,Mediterranean Cluster, 4 slaapkamers, 27500000 AED - 15865026
    op 14 oktober 2026
    Jamal TuzganiTruBroker™

    AED 27.500.000

    Villa

    45
    Bebouwd:

    5.250 ft²

    Perceel:

    12.528 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Mediterranean Cluster, 4 slaapkamers, 27500000 AED - 15865026

    Mediterranean Cluster, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 14 oktober
    Allsopp & Allsopp Real Estate
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,Mediterranean Cluster, 5 slaapkamers, 34800000 AED - 14799783
    op 14 oktober 2026
    Jamal TuzganiTruBroker™

    AED 34.800.000

    Villa

    56
    Bebouwd:

    11.313 ft²

    Perceel:

    10.043 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Mediterranean Cluster, 5 slaapkamers, 34800000 AED - 14799783

    Mediterranean Cluster, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 14 oktober
    Allsopp & Allsopp Real Estate
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,Cluster 25, 4 slaapkamers, 60000000 AED - 16843986
    op 14 oktober 2026
    Amy Louise McDonaldTruBroker™

    AED 60.000.000

    Villa

    45
    Oppervlakte:

    11.043 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Cluster 25, 4 slaapkamers, 60000000 AED - 16843986

    Cluster 25, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 14 oktober
    fäm Properties
  • 6 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,Jumeirah Islands Mansions Villas, 6 slaapkamers, 74000000 AED - 16759714
    op 14 oktober 2026

    AED 74.000.000

    Villa

    67
    Bebouwd:

    10.100 ft²

    Perceel:

    12.350 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Jumeirah Islands Mansions Villas, 6 slaapkamers, 74000000 AED - 16759714

    Jumeirah Islands Mansions Villas, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 14 oktober
    Barnes International Realty
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,Oasis Cluster, 5 slaapkamers, 62000000 AED - 16847600
    op 14 oktober 2026
    Jamal TuzganiTruBroker™

    AED 62.000.000

    Villa

    56
    Bebouwd:

    7.938 ft²

    Perceel:

    14.025 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Oasis Cluster, 5 slaapkamers, 62000000 AED - 16847600

    Oasis Cluster, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 14 oktober
    Allsopp & Allsopp Real Estate
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,Islamic Cluster, 4 slaapkamers, 31000000 AED - 16752329
    op 14 oktober 2026
    Jack HudsonTruBroker™

    AED 31.000.000

    Villa

    45
    Bebouwd:

    6.500 ft²

    Perceel:

    12.551 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Islamic Cluster, 4 slaapkamers, 31000000 AED - 16752329

    Islamic Cluster, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 14 oktober
    Huspy Dubai
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,Jumeirah Islands Mansions Villas, 5 slaapkamers, 45000000 AED - 16752322
    op 14 oktober 2026
    Jack HudsonTruBroker™

    AED 45.000.000

    Villa

    56
    Bebouwd:

    8.450 ft²

    Perceel:

    13.520 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Jumeirah Islands Mansions Villas, 5 slaapkamers, 45000000 AED - 16752322

    Jumeirah Islands Mansions Villas, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 14 oktober
    Huspy Dubai
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,Cluster 21, 4 slaapkamers, 29000000 AED - 16690600
    op 14 oktober 2026
    Jack HudsonTruBroker™

    AED 29.000.000

    Villa

    45
    Bebouwd:

    5.350 ft²

    Perceel:

    10.290 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Cluster 21, 4 slaapkamers, 29000000 AED - 16690600

    Cluster 21, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 14 oktober
    Huspy Dubai
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,Oasis Cluster, 4 slaapkamers, 34750000 AED - 16841183
    op 14 oktober 2026
    Jamal TuzganiTruBroker™

    AED 34.750.000

    Villa

    45
    Bebouwd:

    7.938 ft²

    Perceel:

    12.165 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Oasis Cluster, 4 slaapkamers, 34750000 AED - 16841183

    Oasis Cluster, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 14 oktober
    Allsopp & Allsopp Real Estate
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,Islamic Cluster, 4 slaapkamers, 29500000 AED - 16794750
    op 12 oktober 2026
    Roberto PérezTruBroker™

    AED 29.500.000

    Villa

    45
    Bebouwd:

    9.507 ft²

    Perceel:

    9.370 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Islamic Cluster, 4 slaapkamers, 29500000 AED - 16794750

    Islamic Cluster, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 12 oktober
    Allsopp & Allsopp Real Estate
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - File 1
    op 11 oktober 2026
    Niks Degis
    Play
    Bekijk Story

    AED 36.000.000

    Villa

    57
    Bebouwd:

    12.821 ft²

    Perceel:

    11.044 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Cluster 19, 5 slaapkamers, 36000000 AED - 16392151

    Cluster 19, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 11 oktober
    Betterhomes - Motor City
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Images Image Img
    op 11 oktober 2026
    Niks Degis
    Play
    Bekijk Story

    AED 35.000.000

    Villa

    56
    Oppervlakte:

    10.036 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Cluster 47, 5 slaapkamers, 35000000 AED - 16380258

    Cluster 47, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 11 oktober
    Betterhomes - Motor City
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,European Cluster, 4 slaapkamers, 26500000 AED - 16318044
    op 11 oktober 2026

    AED 26.500.000

    Villa

    45
    Bebouwd:

    5.300 ft²

    Perceel:

    10.640 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,European Cluster, 4 slaapkamers, 26500000 AED - 16318044

    European Cluster, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 11 oktober
    Barnes International Realty
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,Islamic Cluster, 4 slaapkamers, 22500000 AED - 16512285
    op 9 oktober 2026
    Victor GutsulTruBroker™

    AED 22.500.000

    Villa

    45
    Oppervlakte:

    10.043 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Islamic Cluster, 4 slaapkamers, 22500000 AED - 16512285

    Islamic Cluster, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 9 oktober
    ENGEL & VÖLKERS Dubai - S06
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,Mediterranean Cluster, 4 slaapkamers, 35000000 AED - 16662963
    op 8 oktober 2026
    Luke Constantinou
    Play
    Bekijk Story

    AED 35.000.000

    Villa

    45
    Oppervlakte:

    10.035 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Mediterranean Cluster, 4 slaapkamers, 35000000 AED - 16662963

    Mediterranean Cluster, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 8 oktober
    Dacha Real Estate
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,Mediterranean Cluster, 4 slaapkamers, 20000000 AED - 16662964
    op 8 oktober 2026
    Luke ConstantinouTruBroker™

    AED 20.000.000

    Villa

    45
    Oppervlakte:

    11.940 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Mediterranean Cluster, 4 slaapkamers, 20000000 AED - 16662964

    Mediterranean Cluster, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 8 oktober
    Dacha Real Estate
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,Oasis Cluster, 4 slaapkamers, 34750000 AED - 16532045
    op 8 oktober 2026
    Luke ConstantinouTruBroker™

    AED 34.750.000

    Villa

    45
    Oppervlakte:

    12.165 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Oasis Cluster, 4 slaapkamers, 34750000 AED - 16532045

    Oasis Cluster, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 8 oktober
    Dacha Real Estate
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,Oasis Cluster, 4 slaapkamers, 21000000 AED - 16202236
    op 8 oktober 2026
    Luke ConstantinouTruBroker™

    AED 21.000.000

    Villa

    45
    Oppervlakte:

    10.046 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Oasis Cluster, 4 slaapkamers, 21000000 AED - 16202236

    Oasis Cluster, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 8 oktober
    Dacha Real Estate
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,European Cluster, 4 slaapkamers, 29950000 AED - 16013570
    op 8 oktober 2026
    Roberto PérezTruBroker™

    AED 29.950.000

    Villa

    45
    Bebouwd:

    5.600 ft²

    Perceel:

    11.039 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,European Cluster, 4 slaapkamers, 29950000 AED - 16013570

    European Cluster, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 8 oktober
    Allsopp & Allsopp Real Estate
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,Mediterranean Cluster, 5 slaapkamers, 35000000 AED - 14799778
    op 8 oktober 2026
    Roberto PérezTruBroker™

    AED 35.000.000

    Villa

    56
    Bebouwd:

    5.900 ft²

    Perceel:

    10.036 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Mediterranean Cluster, 5 slaapkamers, 35000000 AED - 14799778

    Mediterranean Cluster, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 8 oktober
    Allsopp & Allsopp Real Estate
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,European Cluster, 4 slaapkamers, 32500000 AED - 16540983
    op 8 oktober 2026
    Roberto PérezTruBroker™

    AED 32.500.000

    Villa

    45
    Bebouwd:

    5.400 ft²

    Perceel:

    10.024 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,European Cluster, 4 slaapkamers, 32500000 AED - 16540983

    European Cluster, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 8 oktober
    Allsopp & Allsopp Real Estate
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Villa in Jumeirah Islands,Mediterranean Cluster, 4 slaapkamers, 24750000 AED - 16628349
    op 7 oktober 2026
    Victor GutsulTruBroker™

    AED 24.750.000

    Villa

    45
    Oppervlakte:

    10.643 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Mediterranean Cluster, 4 slaapkamers, 24750000 AED - 16628349

    Mediterranean Cluster, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 7 oktober
    ENGEL & VÖLKERS Dubai - S06
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Jumeirah Islands, Dubai - Images Image Img
    op 7 oktober 2026

    AED 23.000.000

    Villa

    46
    Oppervlakte:

    10.637 ft²

    Villa in Jumeirah Islands,Cluster 26, 4 slaapkamers, 23000000 AED - 16766536

    Cluster 26, Jumeirah Islands, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 7 oktober
    Betterhomes - Motor City

Meer zoekopdrachten voor Woningen in Jumeirah Islands