- Naseem Residences
Stadswoningen te huur in Naseem Residences
Aanbevolen woningen
Aanbevolen zoekopdrachten
Dicht bij Naseem Residences
Andere nabijgelegen gebieden met stadswoningen
Andere nabijgelegen gebieden met woningen
Handige links
Veelgestelde vragen over herenhuizen te huur in Naseem Residences
Hoeveel herenhuizen zijn er te huur in Naseem Residences?
Op Bayut is het aantal aangeboden herenhuizen dat beschikbaar is in Naseem Residences 3.
Hoe verschillen de huurprijzen van herenhuizen in Naseem Residences?
De huren van herenhuizen in Naseem Residences kunnen variëren tussen AED 165 000 en AED 169 999.
Wat is de gemiddelde vraaghuur voor een herenhuis in Naseem Residences?
Op Bayut vindt u herenhuizen te huur met een gemiddelde vraaghuur van AED 168 976 per jaar.
Wat zijn de vraaghuren voor herenhuizen in Naseem Residences op basis van het aantal slaapkamers?
Volgens Bayut zijn de gemiddelde huren voor herenhuizen in Naseem Residences op basis van het aantal slaapkamers als volgt:
- 3 slaapkamers: AED 168 976
Zijn er bekende scholen in de buurt van Naseem Residences?
Hier zijn enkele populaire opties om te overwegen voor scholen in de omgeving van Naseem Residences:
- Victoria International School of Sharjah
- Chubby Cheeks Sharjah
- Al Ittihad Private School - Al Mamzar
Welke opties zijn er voor kinderdagverblijven in de buurt van Naseem Residences?
Als u op zoek bent naar kinderdagverblijven in de omgeving van Naseem Residences, bekijk dan het volgende aanbod:
- Bluebells Nursery Sharjah
- Singing Birds Nursery
- Pristine Rainbow Nursery
Zijn er locaties met herenhuizen te huur in de buurt van Naseem Residences?
U kunt de volgende gebieden in de buurt van Naseem Residences verkennen om een herenhuis te huren:
- Aljada
Hoeveel bedragen de huren van herenhuizen in gebieden nabij Naseem Residences op Bayut?
Voor wie geïnteresseerd is in omliggende gebieden, zijn de gemiddelde huren van herenhuizen die op Bayut in nabijgelegen locaties worden aangeboden als volgt:
- Aljada: AED 149 572




























