- DMS Two
TruBroker™ Stories in Meydan
Appartementen te huur in DMS Two
TruBroker™
Ontdek topmakelaars in DMS Two
Aanbevolen zoekopdrachten
Dicht bij DMS Two
Andere nabijgelegen gebieden met appartementen
Andere nabijgelegen gebieden met woningen
Handige links
Veelgestelde vragen over appartementen te huur in DMS Two
Wat is de huurprijsklasse voor appartementen in DMS Two?
Appartementen in DMS Two worden te huur aangeboden tussen AED 90 000 en AED 140 000 per jaar.
Wat is de gemiddelde huur van aangeboden appartementen in DMS Two?
De gemiddelde huurprijs van appartementen in DMS Two op Bayut is AED 134 304 per jaar. De huurprijzen kunnen variëren afhankelijk van de grootte, het type, de voorzieningen en de ligging van het appartement.
Hoeveel flats staan er te huur in DMS Two?
Het totale aantal appartementen in DMS Two dat momenteel op Bayut wordt aangeboden is 7.
Is er een verandering geweest in de huurkosten van appartementen in DMS Two?
Aanbiedingen op Bayut laten over de afgelopen 6 maanden een verandering van +4% zien in de huurprijzen van flats in DMS Two. De prijswijzigingen kunnen het gevolg zijn van de heersende marktomstandigheden en nieuwe ontwikkelingen.
Met welke gebieden kunt u rekening houden als u appartementen te huur zoekt in de buurt van DMS Two?
U kunt de volgende buurten verkennen om huurwoningen in de buurt van DMS Two te vinden:
- Sobha Hartland
- Business Bay
- Downtown Dubai
Welke scholen liggen in de omgeving van DMS Two?
Houd rekening met het volgende wanneer u zoekt naar scholen in de buurt van DMS Two:
- International Concept for Education
- Rashid School for Boys
- Hartland International School
Welke opties zijn er voor kinderdagverblijven in de buurt van DMS Two?
Als u op zoek bent naar kinderdagverblijven in de omgeving van DMS Two, bekijk dan het volgende:
- Odyssey Nursery Meydan
- Blossom Nursery Dubai Design District
- Kids Kingdom Nursery Business Bay
Hoe verschillen de vraaghuren van flats in gebieden nabij DMS Two?
Hieronder staan gebieden in de buurt van DMS Two met de gemiddelde vraaghuren van appartementen die op Bayut worden aangeboden:
- Sobha Hartland: AED 138 693
- Business Bay: AED 123 946
- Downtown Dubai: AED 242 346
Hoeveel nieuwe huurcontracten voor flats zijn er recent geregistreerd in DMS Two?
In de afgelopen 12 maanden zijn er 13 nieuwe huurcontracten voor appartementen geregistreerd in DMS Two.
Wat is de gemiddelde huur voor appartementen in DMS Two volgens de DLD-transacties?
De gemiddelde prijs voor flats die in DMS Two worden gehuurd is AED 122 462. Bovendien kan de huur van sommige appartementen lager of hoger uitvallen dan gemiddeld, afhankelijk van de grootte, het type, de staat en de ligging van het appartement.
Zijn er veranderingen geweest in de huur van appartementen in DMS Two?
De huurkosten van flats zijn volgens de transactiedata van de DLD over de afgelopen 12 maanden met -15% gewijzigd. Prijsveranderingen kunnen het gevolg zijn van veranderende marktdynamiek.
Wat zijn de transactieprijzen van flats in gebieden nabij DMS Two?
De gemiddelde transactieprijzen van flats die in nabijgelegen gebieden worden gehuurd, zijn als volgt:
- Sobha Hartland: AED 114 615
- Business Bay: AED 111 446
- Downtown Dubai: AED 183 112










