Zoek je droomhuis met AIProbeer te vragen om ‘appartement met 3 slaapkamers en uitzicht op zee’Probeer te vragen om ‘Studio met balkon, onder 200K met zwembad’Probeer te vragen om ‘Gezinsvilla met tuin en parkeergelegenheid nabij Downtown Dubai’
SmartSearchStarIcon
Vraag AI
of ga verder met de onderstaande filters
Huren
  • Bulgari Residence 1
Appartement
Kamers
Prijs (AED)
Meer filters
Te huur
Appartementen
Bulgari Residence 1
1 Slaapkamer
Huurfrequentie: Jaarlijks
Stories play icon

TruBroker Stories in Jumeirah en nabijgelegen locaties

1 slaapkamerappartementen te huur in Bulgari Residence 1

Populair
Lijst
Kaart
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah, Dubai - Appartement in Jumeirah,Jumeirah Bay Islands,Bulgari Residences,Bulgari Residence 1, 1 slaapkamer, 699900 AED - 15912267
    Checked
    Nishchay MehraTruBroker

    AED 699.900
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.482 ft²

    Appartement in Jumeirah,Jumeirah Bay Islands,Bulgari Residences,Bulgari Residence 1, 1 slaapkamer, 699900 AED - 15912267

    Bulgari Residence 1, Bulgari Residences, Jumeirah Bay Islands, Jumeirah, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 22 juli
    Houzon Real Estate Brokers
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah, Dubai - Appartement in Jumeirah,Jumeirah Bay Islands,Bulgari Residences,Bulgari Residence 1, 1 slaapkamer, 700000 AED - 15503171
    Checked
    Ben BandariTruBroker

    AED 700.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.572 ft²

    Appartement in Jumeirah,Jumeirah Bay Islands,Bulgari Residences,Bulgari Residence 1, 1 slaapkamer, 700000 AED - 15503171

    Bulgari Residence 1, Bulgari Residences, Jumeirah Bay Islands, Jumeirah, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 16 juni
    Benco Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah, Dubai - WhatsApp Image 2026-05-11 at 9.42. 35 AM. jpg
    Checked

    AED 790.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.572 ft²

    Appartement in Jumeirah,Jumeirah Bay Islands,Bulgari Residences,Bulgari Residence 1, 1 slaapkamer, 790000 AED - 15144514

    Bulgari Residence 1, Bulgari Residences, Jumeirah Bay Islands, Jumeirah, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 11 mei
    West Gate Real Estate
  • Card
    Hoeveel is je woning waard?Ontdek vandaag nog de waarde van je woning. Ontvang direct een TruEstimate-rapport met datagestuurde woningschattingen.Ontvang je TruEstimate Rapport
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah, Dubai - Living copy. jpg
    Checked
    Pilar Yamila Iskenderov BonillaTruBroker

    AED 699.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.482 ft²

    Appartement in Jumeirah,Jumeirah Bay Islands,Bulgari Residences,Bulgari Residence 1, 1 slaapkamer, 699000 AED - 15312608

    Bulgari Residence 1, Bulgari Residences, Jumeirah Bay Islands, Jumeirah, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 26 mei
    Landsmith Real Estate

Aanbevolen woningen

  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah, Dubai - Image 1
    Checked

    AED 350.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.186 ft²

    Appartement in Jumeirah,Jumeirah 2,Eden House The Canal, 1 slaapkamer, 350000 AED - 15338627

    Eden House The Canal, Jumeirah 2, Jumeirah, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 27 juli
    Mavrix Luxury Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Za'abeel, Dubai - 02. jpg
    Checked

    AED 340.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.184 ft²

    Appartement in Za'abeel,Za'abeel 1,One Za'abeel,One Za'abeel The Residences, 1 slaapkamer, 340000 AED - 15387624

    One Za'abeel The Residences, One Za'abeel, Za'abeel 1, Za'abeel, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 5 juni
    Hudson Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah, Dubai - UAE-R-59801-DSC06995-HDR. jpg
    Checked

    AED 350.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    998 ft²

    Appartement in Jumeirah,Jumeirah 2,Eden House The Canal, 1 slaapkamer, 350000 AED - 15494529

    Eden House The Canal, Jumeirah 2, Jumeirah, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 16 juni
    Dubai Sotheby's International Realty
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah, Dubai - 4. jpg
    Checked

    AED 330.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.186 ft²

    Appartement in Jumeirah,Jumeirah 2,Eden House The Canal, 1 slaapkamer, 330000 AED - 14928036

    Eden House The Canal, Jumeirah 2, Jumeirah, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 april
    Intrust Real Estate

Veelgestelde vragen over 1 slaapkamer appartementen te huur in Bulgari Residence 1

Wat is de gemiddelde huurprijs van 1 slaapkamer appartementen in Bulgari Residence 1?

De gemiddelde huurwaarde van 1 slaapkamer appartementen op Bayut is AED 782 422 per jaar in Bulgari Residence 1. De huurprijzen kunnen variëren afhankelijk van de grootte, het type, de voorzieningen en de ligging van het appartement.

Hoeveel 1 slaapkamer appartementen staan er te huur in Bulgari Residence 1?

Het totale aantal 1 slaapkamer appartementen dat momenteel op Bayut wordt aangeboden, is 4 in Bulgari Residence 1.

Wat is de huurprijsklasse voor 1 slaapkamer appartementen in Bulgari Residence 1?

1 Slaapkamer appartementen die beschikbaar zijn in Bulgari Residence 1 worden te huur aangeboden tussen AED 699 000 en AED 790 000 per jaar.

Met welke gebieden kunt u rekening houden als u 1 slaapkamer appartementen te huur zoekt in de buurt van Bulgari Residence 1?

U kunt de volgende buurten verkennen om huurwoningen in de buurt van Bulgari Residence 1 te vinden:

  • Al Wasl
  • Downtown Dubai
  • Za'abeel

Welke scholen liggen in de omgeving van Bulgari Residence 1?

Houd rekening met het volgende wanneer u zoekt naar scholen in de buurt van Bulgari Residence 1:

  • Al Shorouk Private School
  • JSS Private School
  • Jumeira Baccalaureate School

Welke opties zijn er voor kinderdagverblijven in de buurt van Bulgari Residence 1?

Als u op zoek bent naar kinderdagverblijven in de omgeving van Bulgari Residence 1, bekijk dan het volgende: 

  • My Nursery Al Wasl
  • Ladybird Nursery Jumeirah
  • Kids Spot Nursery

Hoeveel nieuwe contracten voor 1 slaapkamer huurappartementen zijn er recent geregistreerd in Bulgari Residence 1?

In de afgelopen 12 maanden zijn er 3 nieuwe huurcontracten voor 1 slaapkamer appartementen geregistreerd in Bulgari Residence 1.

Wat is de gemiddelde huurprijs voor 1 slaapkamer appartementen in Bulgari Residence 1 volgens de DLD-transacties?

De gemiddelde prijs voor verhuurde 1 slaapkamer appartementen in Bulgari Residence 1 is AED 763 333. Bovendien kan de huur van sommige appartementen lager of hoger uitvallen dan het gemiddelde, afhankelijk van de grootte, het type, de staat en de ligging van het appartement.