Kopen
  • DAMAC Lagoons
Woningen
Kamers
Meer filters
Oplevering
Betalingsplan
% voltooiing
TruBroker™ advertenties eerst
TruCheck™ advertenties eerst
Woningen te Koop in Dubai
Off-plan Woningen in Dubai
DAMAC Lagoons
Waterfront off-plan woningverkoop DAMAC Lagoons

Off-plan woningen te koop in DAMAC Lagoons aan het water

Populair
Lijst
Kaart
  • Studio te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - featuredImage. png
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.303.000

    Appartement

    Studio1
    Oppervlakte:

    402 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower A, 1303000 AED - 16775319

    Lagoon Views 13 Tower A, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 7 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    A D N R Real Estate
  • Studio te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Kqljm0vcVrDKdY6N9bPkaxXrDYvILL6IJtlqBrQunrSBmp8G3-N6XOuco8Evlpi6cvRRq_268LfCNfG1I_ETEHzrXwonNdX_hm2XMoIwCrx3koI1IM3ZQfIZWy68ujWrftH6XmJRbYXsp-TgcoXmIk88mufTi1GHj1J2gzl6FQ5yMaKyQ9Lr9k5gUWf_9dyh (1). jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 683.000

    Appartement

    Studio1
    Oppervlakte:

    403 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower A, 683000 AED - 16773720

    Lagoon Views 13 Tower A, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 7 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    A D N R Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - منن. png
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.735.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.174 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower A, 2 slaapkamers, 1735000 AED - 16727631

    Lagoon Views 13 Tower A, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 3 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    A D N R Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - original (2). jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop
    Anuj DawarTruBroker™

    AED 1.746.000

    Appartement

    22
    Oppervlakte:

    1.160 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Valencia,Valencia Tower A, 2 slaapkamers, 1746000 AED - 16915434

    Valencia Tower A, Valencia, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 20 oktober

    Oplevering
    Q1 2028

    Betalingsplan
    60/40

    Union Square House Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower C, 1 slaapkamer, 1500000 AED - 16499985
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Elliot BranchTruBroker™

    AED 1.500.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    793 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower C, 1 slaapkamer, 1500000 AED - 16499985

    Lagoon Views 13 Tower C, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 16 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    haus & haus Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower C, 2 slaapkamers, 1750000 AED - 15822069
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Elliot BranchTruBroker™

    AED 1.750.000

    Appartement

    22
    Oppervlakte:

    1.171 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower C, 2 slaapkamers, 1750000 AED - 15822069

    Lagoon Views 13 Tower C, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 16 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    haus & haus Real Estate
  • Studio te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - 10. JPG
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 650.000

    Appartement

    Studio1
    Oppervlakte:

    377 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower A, 650000 AED - 16666614

    Lagoon Views 13 Tower A, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 28 september

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    A D N R Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 1 Tower C, 2 slaapkamers, 1475000 AED - 15361510
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Anusha Ramesh NaikTruBroker™

    AED 1.475.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.125 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 1 Tower C, 2 slaapkamers, 1475000 AED - 15361510

    Lagoon Views 1 Tower C, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 14 oktober
    fäm Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - 1. png
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.200.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    785 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Valencia,Valencia Tower A, 1 slaapkamer, 1200000 AED - 15617775

    Valencia Tower A, Valencia, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 20 oktober

    Oplevering
    Q1 2028

    Betalingsplan
    60/40

    Stanley Haven Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - WhatsApp Image 2026-07-06 at 8.52. 21 PM (28). jpeg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.050.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    953 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower B, 1 slaapkamer, 1050000 AED - 16770483

    Lagoon Views 13 Tower B, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 7 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Terranova Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 12, 2 slaapkamers, 1950000 AED - 16748411
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Elliot BranchTruBroker™

    AED 1.950.000

    Appartement

    22
    Oppervlakte:

    1.147 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 12, 2 slaapkamers, 1950000 AED - 16748411

    Lagoon Views 12, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 5 oktober

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    80/20

    haus & haus Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 12,Lagoon Views 12 Tower A, 1 slaapkamer, 1600000 AED - 16399564
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Hady AhmedTruBroker™

    AED 1.600.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    809 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 12,Lagoon Views 12 Tower A, 1 slaapkamer, 1600000 AED - 16399564

    Lagoon Views 12 Tower A, Lagoon Views 12, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 4 september
    Cube City Real Estate
  • Studio te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - WhatsApp Image 2026-05-21 at 5.16. 52 AM (2). jpeg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 630.000

    Appartement

    Studio1
    Oppervlakte:

    377 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower A, 630000 AED - 16855306

    Lagoon Views 13 Tower A, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 14 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    A D N R Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - 6. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.195.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    800 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Valencia,Valencia Tower B, 1 slaapkamer, 1195000 AED - 16843690

    Valencia Tower B, Valencia, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 13 oktober

    Oplevering
    Q1 2028

    Betalingsplan
    60/40

    A D N R Real Estate
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Rijwoning in DAMAC Lagoons,Portofino, 5 slaapkamers, 4000000 AED - 15463222
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Kassem HemadiTruBroker™

    AED 4.000.000

    Stadswoning

    56
    Oppervlakte:

    2.363 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Portofino, 5 slaapkamers, 4000000 AED - 15463222

    Portofino, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    60/40

    Hive Homes Real Estate
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Rijwoning in DAMAC Lagoons,Portofino, 4 slaapkamers, 3200000 AED - 16544207
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Kassem HemadiTruBroker™

    AED 3.200.000

    Stadswoning

    43
    Bebouwd:

    2.280 ft²

    Perceel:

    1.550 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Portofino, 4 slaapkamers, 3200000 AED - 16544207

    Portofino, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    60/40

    Hive Homes Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - 1. webp
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 2.360.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.580 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 12,Lagoon Views 12 Tower C, 2 slaapkamers, 2360000 AED - 16804270

    Lagoon Views 12 Tower C, Lagoon Views 12, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 10 oktober
    A D N R Real Estate
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Rijwoning in DAMAC Lagoons,Portofino, 4 slaapkamers, 3200000 AED - 15569845
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Kassem HemadiTruBroker™

    AED 3.200.000

    Stadswoning

    43
    Bebouwd:

    2.280 ft²

    Perceel:

    1.550 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Portofino, 4 slaapkamers, 3200000 AED - 15569845

    Portofino, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    60/40

    Hive Homes Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - 12. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.790.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.160 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Valencia,Valencia Tower B, 2 slaapkamers, 1790000 AED - 16746256

    Valencia Tower B, Valencia, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 5 oktober

    Oplevering
    Q1 2028

    Betalingsplan
    60/40

    A D N R Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Appartement in DAMAC Lagoons,Valencia,Valencia Tower A, 1 slaapkamer, 1207000 AED - 16553438
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop
    Yasmine Ed DibiTruBroker™

    AED 1.207.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    729 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Valencia,Valencia Tower A, 1 slaapkamer, 1207000 AED - 16553438

    Valencia Tower A, Valencia, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 18 september

    Oplevering
    Q1 2028

    Betalingsplan
    60/40

    Figure Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Appartement in DAMAC Lagoons,Valencia,Valencia Tower D, 1 slaapkamer, 1208000 AED - 16553424
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop
    Yasmine Ed DibiTruBroker™

    AED 1.208.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    738 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Valencia,Valencia Tower D, 1 slaapkamer, 1208000 AED - 16553424

    Valencia Tower D, Valencia, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 18 september

    Oplevering
    Q1 2028

    Betalingsplan
    60/40

    Figure Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower B, 1 slaapkamer, 1340000 AED - 16553412
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop
    Yasmine Ed DibiTruBroker™

    AED 1.340.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    779 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower B, 1 slaapkamer, 1340000 AED - 16553412

    Lagoon Views 13 Tower B, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 18 september

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Figure Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Screenshot 2026-09-15 174605. png
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Farsad AsharafTruBroker™

    AED 1.295.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    757 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower D, 1 slaapkamer, 1295000 AED - 16520643

    Lagoon Views 13 Tower D, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 15 september

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Stride Homes Real Estate
  • Studio te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - lagoon-views-13_IovB2_xl. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop
    Iqra Abdul HameedTruBroker™

    AED 675.000

    Appartement

    Studio1
    Oppervlakte:

    362 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower A, 675000 AED - 16177731

    Lagoon Views 13 Tower A, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 15 augustus

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Properties Exchange Real Estate