Huren
  • Abu Dhabi
Woningen
Kamers
Prijs (AED)
Meer filters
Jaarlijks Huren
Woningen met plattegronden
Woningen te Huur in Abu Dhabi
Ruime woningen huur Abu Dhabi

Ruime woningen te huur in Abu Dhabi

Populair
Lijst
Kaart
  • 3 Slaapkamers Villa te Huur in Al Reem Island, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2026-10-20 at 2.05. 14 PM (2). jpeg
    Muhammad AsimTruBroker™

    AED 280.000
     Jaarlijks

    Villa

    34
    Oppervlakte:

    2.700 ft²

    Villa in Al Reem Island,Najmat Abu Dhabi,Nalaya Villas, 3 slaapkamers, 280000 AED - 16921422

    Nalaya Villas, Najmat Abu Dhabi, Al Reem Island, Abu Dhabi

    Sand Seekers Real Estate
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Huur in Zayed City, Abu Dhabi - original. jpg
    Hanaa MorsiTruBroker™

    AED 200.000
     Jaarlijks

    Stadswoning

    34
    Oppervlakte:

    2.545 ft²

    Rijwoning in Zayed City,Bloom Living,Toledo, 3 slaapkamers, 200000 AED - 16912465

    Toledo, Bloom Living, Zayed City, Abu Dhabi

    Mirage Capital Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Reem Island, Abu Dhabi - marina-blue_terri-meyer-boake8. jpg
    Omar AbulakhamTruBroker™

    AED 120.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    926 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Marina Square,RAK Tower, 1 slaapkamer, 120000 AED - 16907371

    RAK Tower, Marina Square, Al Reem Island, Abu Dhabi

    Mirage Capital Properties
  • 4 Slaapkamers Villa te Huur in Al Shamkha, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2026-02-17 at 9.53. 41 AM. jpeg
    op 16 oktober 2026
    Ammar AhmadTruBroker™

    AED 200.000
     Jaarlijks

    Villa

    47
    Oppervlakte:

    4.114 ft²

    Villa in Al Shamkha,Al Reeman 2,Fay Al Reeman 2, 4 slaapkamers, 200000 AED - 14863662

    Fay Al Reeman 2, Al Reeman 2, Al Shamkha, Abu Dhabi

    Laatste bezoek makelaar op 16 oktober
    Sustainable Homes Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Reem Island, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2026-10-15 at 2.42. 37 PM. jpeg
    Muhammad AsimTruBroker™

    AED 90.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    775 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Shams Abu Dhabi,Al Qurm View, 1 slaapkamer, 90000 AED - 16868985

    Al Qurm View, Shams Abu Dhabi, Al Reem Island, Abu Dhabi

    Sand Seekers Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Khalifa City, Abu Dhabi - Appartement in Khalifa City, 2 slaapkamers, 84000 AED - 6755558

    AED 84.000
     Jaarlijks

    Appartement

    22
    Oppervlakte:

    1.800 ft²

    Appartement in Khalifa City, 2 slaapkamers, 84000 AED - 6755558

    Khalifa City, Abu Dhabi

    Modern Look Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Reem Island, Abu Dhabi - WM-2. jpg
    Checked
    Saad ChelbatTruBroker™

    AED 85.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    861 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Marina Square,Al Maha Tower, 1 slaapkamer, 85000 AED - 16523830

    Al Maha Tower, Marina Square, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 16 september
    PSI Assets Real Estate Limited
  • Studio te Huur in Yas Island, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2026-09-03 at 12.51. 37 (1). jpeg
    Checked
    Ammar AhmadTruBroker™

    AED 85.000
     Jaarlijks

    Appartement

    Studio1
    Oppervlakte:

    468 ft²

    Appartement in Yas Island,Yas Golf Collection, 85000 AED - 16388034

    Yas Golf Collection, Yas Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 3 september
    Sustainable Homes Real Estate
  • 3 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Khalidiyah, Abu Dhabi - b6f5f31b-2a0a-4310-8e30-7ccf0e44d123. jpg
    Checked
    Rehan GhaffarTruBroker™

    AED 140.000
     Jaarlijks

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    1.850 ft²

    Appartement in Al Khalidiyah,Cornich Al Khalidiyah,Salama Residence, 3 slaapkamers, 140000 AED - 14559579

    Salama Residence, Cornich Al Khalidiyah, Al Khalidiyah, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 27 april
    Hawksbay Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Reem Island, Abu Dhabi - Meera Shams 1. jpg
    Lina AlsalahatTruBroker™

    AED 85.000
     Jaarlijks

    Appartement

    11
    Oppervlakte:

    688 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Shams Abu Dhabi,Meera Shams Tower 1, 1 slaapkamer, 85000 AED - 16842327

    Meera Shams Tower 1, Shams Abu Dhabi, Al Reem Island, Abu Dhabi

    Mirage Capital Properties
  • 5 Slaapkamers Villa te Huur in Khalifa City, Abu Dhabi - IMG_2649. jpeg

    AED 155.000
     Jaarlijks

    Villa

    56
    Oppervlakte:

    4.870 ft²

    Villa in Khalifa City, 5 slaapkamers, 155000 AED - 16718039

    Khalifa City, Abu Dhabi

    Capital Vision Real Estate
  • 3 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Reem Island, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2026-07-28 at 1.31. 47 PM (3). jpeg
    Checked
    Meshal TurkiTruBroker™

    AED 150.000
     Jaarlijks

    Appartement

    32
    Oppervlakte:

    1.437 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Shams Abu Dhabi,The Bridges, 3 slaapkamers, 150000 AED - 16679748

    The Bridges, Shams Abu Dhabi, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 29 september
    Capital Avenue Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Reem Island, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2026-08-19 at 18.49. 54 (1). jpeg
    Checked
    Meshal TurkiTruBroker™

    AED 155.000
     Jaarlijks

    Appartement

    22
    Oppervlakte:

    1.211 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Makers District,Pixel, 2 slaapkamers, 155000 AED - 16679630

    Pixel, Makers District, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 29 september
    Capital Avenue Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Reem Island, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2026-09-22 at 13.40. 09 (1). jpeg
    Checked
    Maja Isaa HaydarTruBroker™

    AED 150.000
     Jaarlijks

    Appartement

    22
    Oppervlakte:

    1.642 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Shams Abu Dhabi,Shams Gate District,Sun Tower, 2 slaapkamers, 150000 AED - 16630832

    Sun Tower, Shams Gate District, Shams Abu Dhabi, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 25 september
    PSI Assets Real Estate Limited
  • 4 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Raha Beach, Abu Dhabi - P2831 - AL RAHA -Exterior &  Lobby_-8. jpg

    AED 250.000
     Jaarlijks

    Appartement

    44
    Oppervlakte:

    5.252 ft²

    Appartement in Al Raha Beach, 4 slaapkamers, 250000 AED - 16623146

    Al Raha Beach, Abu Dhabi

    Colliers - Leasing
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Raha Beach, Abu Dhabi - IMGL0760. jpeg

    AED 130.000
     Jaarlijks

    Appartement

    22
    Oppervlakte:

    1.321 ft²

    Appartement in Al Raha Beach, 2 slaapkamers, 130000 AED - 16619565

    Al Raha Beach, Abu Dhabi

    Colliers - Leasing
  • 3 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Reem Island, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2024-08-05 at 12.40. 01 PM. jpg
    Checked
    Raymon AntonTruBroker™

    AED 165.000
     Jaarlijks

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    1.814 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Shams Abu Dhabi,Mangrove Place, 3 slaapkamers, 165000 AED - 16798649

    Mangrove Place, Shams Abu Dhabi, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 9 oktober
    Al Zaeem Lel Sharq Al Awsat Real Estate
  • 3 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Reem Island, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2026-08-24 at 5.23. 53 PM (2). jpeg
    Checked
    Roger Orit RagayTruBroker™

    AED 160.000
     Jaarlijks

    Appartement

    32
    Oppervlakte:

    1.636 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Shams Abu Dhabi,Shams Gate District,The Gate Tower,The Gate Tower 2, 3 slaapkamers, 160000 AED - 16325337

    The Gate Tower 2, The Gate Tower, Shams Gate District, Shams Abu Dhabi, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 29 augustus
    Deans Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Reem Island, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2026-10-07 at 12.28. 00. jpeg
    Checked
    Saad ChelbatTruBroker™

    AED 90.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    695 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Shams Abu Dhabi,Oceanscape, 1 slaapkamer, 90000 AED - 16782317

    Oceanscape, Shams Abu Dhabi, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 8 oktober
    PSI Assets Real Estate Limited
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Reem Island, Abu Dhabi - 3. png
    Checked
    Saad ChelbatTruBroker™

    AED 120.000
     Jaarlijks

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.453 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Marina Square,Ocean Terrace Residence, 2 slaapkamers, 120000 AED - 16781081

    Ocean Terrace Residence, Marina Square, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 8 oktober
    PSI Assets Real Estate Limited
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Reem Island, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2026-10-06 at 13.26. 11 (3). jpeg
    Nawal RomdhaniTruBroker™

    AED 85.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    914 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Marina Square,Marina Heights,Marina Heights II, 1 slaapkamer, 85000 AED - 16755741

    Marina Heights II, Marina Heights, Marina Square, Al Reem Island, Abu Dhabi

    ABC Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Saadiyat Island, Abu Dhabi - Appartement in Saadiyat Island,Saadiyat Cultural District,Mamsha Al Saadiyat, 1 slaapkamer, 300000 AED - 16716479
    Checked
    Samah SuleimanTruBroker™

    AED 300.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.714 ft²

    Appartement in Saadiyat Island,Saadiyat Cultural District,Mamsha Al Saadiyat, 1 slaapkamer, 300000 AED - 16716479

    Mamsha Al Saadiyat, Saadiyat Cultural District, Saadiyat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 2 oktober
    Property Shop Investment - Branch
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Reem Island, Abu Dhabi - 021A0591. jpg
    Checked
    Raymon AntonTruBroker™

    AED 89.999
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.109 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Marina Square,Tala Tower, 1 slaapkamer, 89999 AED - 16714254

    Tala Tower, Marina Square, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 9 oktober
    Al Zaeem Lel Sharq Al Awsat Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Reem Island, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2026-09-24 at 11.37. 25. jpeg
    Checked
    Meshal TurkiTruBroker™

    AED 112.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    759 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Makers District,Pixel, 1 slaapkamer, 112000 AED - 16665398

    Pixel, Makers District, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 28 september
    Capital Avenue Real Estate
map icon
drive iconVind woningen op reistijd
Verkoop of verhuur je woningKom in contact met een vertrouwde makelaar om sneller de beste deal te sluiten.
Aan de slag
Wees als eerste op de hoogte van nieuwe woningen

Dicht bij Abu Dhabi