Kopen
  • Abu Dhabi
Woningen
Kamers
Meer filters
Oplevering
Betalingsplan
% voltooiing
TruCheck™ advertenties eerst
Woningen met plattegronden
Woningen te Koop in Abu Dhabi
Off-plan Woningen in Abu Dhabi
Off-plan woningen met ruime indeling Abu Dhabi

Off-plan woningen met ruime indeling in Abu Dhabi te koop

Populair
Lijst
Kaart
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Zayed City, Abu Dhabi - Screenshot 2026-05-13 121128. png
    Off-Plan
    May  AryanTruBroker™

    AED 2.900.000

    Stadswoning

    34
    Oppervlakte:

    2.054 ft²

    Rijwoning in Zayed City,Bloom Living,Olvera, 3 slaapkamers, 2900000 AED - 16706636

    Olvera, Bloom Living, Zayed City, Abu Dhabi

    Oplevering
    Q3 2027

    Betalingsplan
    50/50

    Advisors Two Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Hudayriat Island, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2025-12-11 at 5.30. 43 PM (1). jpeg
    op
    Off-Plan
    Chantal Cleo ElsemaanTruBroker™

    AED 2.195.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    878 ft²

    Appartement in Al Hudayriat Island,Bashayer by Modon,Bashayer Residences,Bashayer Residence 1, 1 slaapkamer, 2195000 AED - 16758045

    Bashayer Residence 1, Bashayer Residences, Bashayer by Modon, Al Hudayriat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 6 oktober

    Oplevering
    Q4 2029

    Betalingsplan
    50/50

    Capital Avenue Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Reem Island, Abu Dhabi - Appartement in Al Reem Island,Tamouh,Radiant Garden Towers, 1 slaapkamer, 1420000 AED - 16655856
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Bojana PopovicTruBroker™

    AED 1.420.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    823 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Tamouh,Radiant Garden Towers, 1 slaapkamer, 1420000 AED - 16655856

    Radiant Garden Towers, Tamouh, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 28 september

    Oplevering
    Q2 2028

    Betalingsplan
    55/45

    Property Shop Investment - Branch
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Zayed City, Abu Dhabi - Appartement in Zayed City,Bloom Living,Granada, 1 slaapkamer, 1050000 AED - 16426523
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Abdallah Azeez AhmaTruBroker™

    AED 1.050.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    699 ft²

    Appartement in Zayed City,Bloom Living,Granada, 1 slaapkamer, 1050000 AED - 16426523

    Granada, Bloom Living, Zayed City, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 7 september

    Oplevering
    Q4 2026

    Betalingsplan
    40/60

    Open Home Properties
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Yas Island, Abu Dhabi - IMG-20250824-WA0164. jpg
    Off-Plan
    Meryem HammoumiTruBroker™

    AED 3.600.000

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    1.553 ft²

    Appartement in Yas Island,The Sustainable City, 3 slaapkamers, 3600000 AED - 16545487

    The Sustainable City, Yas Island, Abu Dhabi

    Oplevering
    Q1 2026

    Betalingsplan
    35/65

    Capital Avenue Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Reem Island, Abu Dhabi - wm-8 (2) (1). jpg
    op
    Off-Plan
    Divina Tiongco LeonorTruBroker™

    AED 3.100.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.615 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Makers District,Sunstone, 2 slaapkamers, 3100000 AED - 16931280

    Sunstone, Makers District, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 oktober

    Oplevering
    Q3 2028

    Betalingsplan
    50/50

    PSI Assets Real Estate Limited
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Reem Island, Abu Dhabi - 05. jpg
    Off-Plan
    Ilona ShyshkinaTruBroker™

    AED 2.300.000

    Appartement

    24
    Oppervlakte:

    1.866 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Tamouh,Radiant Garden Towers, 2 slaapkamers, 2300000 AED - 16656215

    Radiant Garden Towers, Tamouh, Al Reem Island, Abu Dhabi

    Oplevering
    Q2 2028

    Betalingsplan
    55/45

    Town Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Yas Island, Abu Dhabi - Screenshot 2026-08-15 154335. png
    op
    Off-Plan
    Othman JawarnehTruBroker™

    AED 1.600.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    810 ft²

    Appartement in Yas Island,Gardenia Bay, 1 slaapkamer, 1600000 AED - 16185894

    Gardenia Bay, Yas Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 15 augustus

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    50/50

    Regal Capital Properties
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Al Reem Island, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2025-10-29 at 4.32. 24 PM. jpeg
    op
    Off-Plan
    Mahmoud Yousef AlsibaiTruBroker™

    AED 3.900.000

    Stadswoning

    34
    Bebouwd:

    3.890 ft²

    Perceel:

    2.377 ft²

    Rijwoning in Al Reem Island,Reem Hills, 3 slaapkamers, 3900000 AED - 16855168

    Reem Hills, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 14 oktober

    Oplevering
    Q4 2025

    Betalingsplan
    40/60

    Capital Avenue Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Masdar City, Abu Dhabi - Appartement in Masdar City,Royal Park, 1 slaapkamer, 800000 AED - 16857768
    op
    Off-Plan
    Muhammad ShoaibTruBroker™

    AED 800.000

    Appartement

    11
    Oppervlakte:

    458 ft²

    Appartement in Masdar City,Royal Park, 1 slaapkamer, 800000 AED - 16857768

    Royal Park, Masdar City, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 14 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Capstone Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Reem Island, Abu Dhabi - Appartement in Al Reem Island,Shams Abu Dhabi,Radiant Waves, 2 slaapkamers, 2295000 AED - 16347879
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop
    Danyal YousafTruBroker™

    AED 2.295.000

    Appartement

    24
    Oppervlakte:

    1.396 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Shams Abu Dhabi,Radiant Waves, 2 slaapkamers, 2295000 AED - 16347879

    Radiant Waves, Shams Abu Dhabi, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 31 augustus

    Oplevering
    Q1 2029

    Betalingsplan
    55/45

    Huspy Abu Dhabi
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Saadiyat Island, Abu Dhabi - Appartement in Saadiyat Island,Saadiyat Cultural District,Mamsha Gardens, 3 slaapkamers, 11635400 AED - 16831013
    Off-Plan|
    Eerste verkoop
    Alina AntipinaTruBroker™

    AED 11.635.400

    Appartement

    33
    Oppervlakte:

    2.841 ft²

    Appartement in Saadiyat Island,Saadiyat Cultural District,Mamsha Gardens, 3 slaapkamers, 11635400 AED - 16831013

    Mamsha Gardens, Saadiyat Cultural District, Saadiyat Island, Abu Dhabi

    Huspy Abu Dhabi
  • 3 Slaapkamers Villa te Koop in Zayed City, Abu Dhabi - wm. jpg
    op
    Off-Plan
    Lingxia XieTruBroker™

    AED 4.900.000

    Villa

    35
    Oppervlakte:

    5.495 ft²

    Villa in Zayed City,Bloom Living,Malaga, 3 slaapkamers, 4900000 AED - 16938801

    Malaga, Bloom Living, Zayed City, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 22 oktober
    PSI Assets Real Estate Limited
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Zayed City, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2025-08-24 at 2.37. 38 PM (1). jpeg
    op
    Off-Plan
    Georges El KikTruBroker™

    AED 1.580.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.149 ft²

    Appartement in Zayed City,Bloom Living,Granada, 2 slaapkamers, 1580000 AED - 16902037

    Granada, Bloom Living, Zayed City, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 19 oktober

    Oplevering
    Q4 2026

    Betalingsplan
    40/60

    Capital Avenue Real Estate
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Zayed City, Abu Dhabi - 12. jpg
    op
    Off-Plan
    Lingxia XieTruBroker™

    AED 2.750.000

    Stadswoning

    34
    Oppervlakte:

    1.851 ft²

    Rijwoning in Zayed City,Bloom Living,Olvera, 3 slaapkamers, 2750000 AED - 15303212

    Olvera, Bloom Living, Zayed City, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 23 oktober

    Oplevering
    Q3 2027

    Betalingsplan
    50/50

    PSI Assets Real Estate Limited
  • 2 Slaapkamers Townhouse te Koop in Zayed City, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2025-08-24 at 2.36. 48 PM (2). jpeg
    op
    Off-Plan
    Georges El KikTruBroker™

    AED 2.400.000

    Stadswoning

    22
    Oppervlakte:

    1.736 ft²

    Rijwoning in Zayed City,Bloom Living,Casares, 2 slaapkamers, 2400000 AED - 16842202

    Casares, Bloom Living, Zayed City, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 13 oktober

    Oplevering
    Q1 2026

    Betalingsplan
    40/60

    Capital Avenue Real Estate
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Al Raha Beach, Abu Dhabi - 639-CGI-02. jpg
    Off-Plan
    Salim AsaadTruBroker™

    AED 2.406.000

    Stadswoning

    35
    Oppervlakte:

    2.603 ft²

    Rijwoning in Al Raha Beach,BAIA, 3 slaapkamers, 2406000 AED - 16396092

    BAIA, Al Raha Beach, Abu Dhabi

    Oplevering
    Q2 2029

    Betalingsplan
    30/70

    Nice View Real Estate
  • Studio te Koop in Al Reem Island, Abu Dhabi - Screenshot 2026-05-01 172711. png
    op
    Off-Plan

    AED 1.499.999

    Appartement

    Studio1
    Oppervlakte:

    467 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Shams Abu Dhabi,Reem Eight, 1499999 AED - 16089926

    Reem Eight, Shams Abu Dhabi, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 6 augustus

    Oplevering
    Q3 2026

    Sand Seekers Real Estate
  • 2 Slaapkamers Townhouse te Koop in Zayed City, Abu Dhabi - 1. jpg
    op
    Off-Plan
    Lingxia XieTruBroker™

    AED 2.450.000

    Stadswoning

    24
    Oppervlakte:

    2.898 ft²

    Rijwoning in Zayed City,Bloom Living, 2 slaapkamers, 2450000 AED - 16775618

    Bloom Living, Zayed City, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 7 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    PSI Assets Real Estate Limited
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Saadiyat Island, Abu Dhabi - Appartement in Saadiyat Island,Saadiyat Cultural District,The Arthouse, 2 slaapkamers, 9250000 AED - 16928932
    op
    Off-Plan

    AED 9.250.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.894 ft²

    Appartement in Saadiyat Island,Saadiyat Cultural District,The Arthouse, 2 slaapkamers, 9250000 AED - 16928932

    The Arthouse, Saadiyat Cultural District, Saadiyat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 oktober

    Oplevering
    Q2 2028

    Betalingsplan
    65/35

    Savills - Abu Dhabi
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Yas Island, Abu Dhabi - Appartement in Yas Island,Yas Riva,Yas Riva Residences,Ancor, 1 slaapkamer, 2108754 AED - 16928928
    op
    Off-Plan

    AED 2.108.754

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    780 ft²

    Appartement in Yas Island,Yas Riva,Yas Riva Residences,Ancor, 1 slaapkamer, 2108754 AED - 16928928

    Ancor, Yas Riva Residences, Yas Riva, Yas Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 oktober
    Savills - Abu Dhabi
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in Saadiyat Island, Abu Dhabi - cam03-livingtownhouse-woman. jpg
    Off-Plan
    Salim AsaadTruBroker™

    AED 9.387.000

    Stadswoning

    44
    Oppervlakte:

    4.770 ft²

    Rijwoning in Saadiyat Island,Saadiyat Al Marina,Sensi Saadiyat, 4 slaapkamers, 9387000 AED - 16386124

    Sensi Saadiyat, Saadiyat Al Marina, Saadiyat Island, Abu Dhabi

    Oplevering
    Q2 2029

    Betalingsplan
    30/70

    Nice View Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Saadiyat Island, Abu Dhabi - Screenshot 2026-09-23 111329. jpg
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Othman JawarnehTruBroker™

    AED 7.800.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    2.063 ft²

    Appartement in Saadiyat Island,Saadiyat Cultural District,Mamsha Gardens, 2 slaapkamers, 7800000 AED - 16606728

    Mamsha Gardens, Saadiyat Cultural District, Saadiyat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 23 september
    Regal Capital Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Shamkha, Abu Dhabi - original (12). jpg
    Off-Plan
    Saad AwadTruBroker™

    AED 1.000.000

    Appartement

    11
    Oppervlakte:

    592 ft²

    Appartement in Al Shamkha,Al Reeman 1,Merito, 1 slaapkamer, 1000000 AED - 16368691

    Merito, Al Reeman 1, Al Shamkha, Abu Dhabi

    Oplevering
    Q3 2026

    Betalingsplan
    20/80

    Oia Properties
map icon
drive iconVind woningen op reistijd
Verkoop of verhuur je woningKom in contact met een vertrouwde makelaar om sneller de beste deal te sluiten.
Aan de slag
Wees als eerste op de hoogte van nieuwe woningen