Huren
  • Al Jaddaf
Appartement
Kamers
Prijs (AED)
Meer filters
Jaarlijks Huren
TruBroker™ advertenties eerst
Woningen met plattegronden
Appartementen te Huur in Dubai
Al Jaddaf
Gedeelde appartementen Al Jaddaf

Gedeelde appartementen te huur in Al Jaddaf, Pagina 4

Populair
Lijst
Kaart
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - IMG_5766. jpg
    op 22 oktober 2026
    Osama SheikhTruBroker™

    AED 89.999
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.065 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Al Jaddaf Avenue, 1 slaapkamer, 89999 AED - 16719063

    Al Jaddaf Avenue, Al Jaddaf, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 22 oktober
    E M R Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - IMG_9144. jpg
    op 5 oktober 2026
    Osama SheikhTruBroker™

    AED 77.999
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    872 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Jaddaf Views, 1 slaapkamer, 77999 AED - 16718339

    Jaddaf Views, Al Jaddaf, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 5 oktober
    E M R Real Estate
  • Studio te Huur in Al Jaddaf, Dubai - IMG_7586. jpeg
    Checked
    Awais JavedTruBroker™

    AED 60.000
     Jaarlijks

    Appartement

    Studio1
    Oppervlakte:

    458 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Al Jaddaf Avenue, 60000 AED - 16215340

    Al Jaddaf Avenue, Al Jaddaf, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 22 augustus
    Own Key Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - IMG_4852. jpg
    Checked
    Osama SheikhTruBroker™

    AED 79.999
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    936 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Empower HQ Residential, 1 slaapkamer, 79999 AED - 16912734

    Empower HQ Residential, Al Jaddaf, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 20 oktober
    E M R Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - 85DEE932-52D6-446D-9D1F-5C141BCCB1CC. jpg
    Checked
    Osama SheikhTruBroker™

    AED 79.999
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    936 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Empower HQ Residential, 1 slaapkamer, 79999 AED - 16912636

    Empower HQ Residential, Al Jaddaf, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 20 oktober
    E M R Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - A9FEBEEF-268D-4B0F-B1AD-F6A21EE295CE. jpg
    Checked
    Osama SheikhTruBroker™

    AED 79.999
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    936 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Empower HQ Residential, 1 slaapkamer, 79999 AED - 16912494

    Empower HQ Residential, Al Jaddaf, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 20 oktober
    E M R Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - IMG_5770. jpg
    op 22 oktober 2026
    Osama SheikhTruBroker™

    AED 89.999
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    944 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Al Jaddaf Avenue, 1 slaapkamer, 89999 AED - 16266361

    Al Jaddaf Avenue, Al Jaddaf, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 22 oktober
    E M R Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - AC87EA5B-0F5F-496D-A37A-A9469715B8D4. png
    op 22 oktober 2026
    Osama SheikhTruBroker™

    AED 89.999
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    982 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Al Jaddaf Avenue, 1 slaapkamer, 89999 AED - 16847220

    Al Jaddaf Avenue, Al Jaddaf, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 22 oktober
    E M R Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - IMG_5364. jpg
    op 22 oktober 2026
    Osama SheikhTruBroker™

    AED 89.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.038 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Al Jaddaf Avenue, 1 slaapkamer, 89000 AED - 15797114

    Al Jaddaf Avenue, Al Jaddaf, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 22 oktober
    E M R Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - IMG_1475. jpg
    op 5 oktober 2026
    Osama SheikhTruBroker™

    AED 77.999
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    824 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Jaddaf Views, 1 slaapkamer, 77999 AED - 16548952

    Jaddaf Views, Al Jaddaf, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 5 oktober
    E M R Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - IMG_8562. jpg
    op 5 oktober 2026
    Osama SheikhTruBroker™

    AED 74.999
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    824 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Jaddaf Views, 1 slaapkamer, 74999 AED - 16718300

    Jaddaf Views, Al Jaddaf, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 5 oktober
    E M R Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - 8092. jpg
    Checked
    Muhammad FaizanTruBroker™

    AED 90.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.064 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Al Jaddaf Avenue, 1 slaapkamer, 90000 AED - 16675445

    Al Jaddaf Avenue, Al Jaddaf, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 2 oktober
    Creative Lines Real Estate
  • Studio te Huur in Al Jaddaf, Dubai - 8112. png
    op 10 oktober 2026
    Muhammad AwaisTruBroker™

    AED 46.999
     Jaarlijks

    Appartement

    Studio1
    Oppervlakte:

    538 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Ayedh Tower, 46999 AED - 16619382

    Ayedh Tower, Al Jaddaf, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 10 oktober
    Urban King Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - IMG_3554. jpg
    Checked
    Qalandar JavedTruBroker™

    AED 70.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    893 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Al Marzooqi Tower, 1 slaapkamer, 70000 AED - 16523244

    Al Marzooqi Tower, Al Jaddaf, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 september
    Creative Lines Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - IMG_1871. jpg
    Checked
    Qalandar JavedTruBroker™

    AED 75.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    707 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Burj Ghaya, 1 slaapkamer, 75000 AED - 16394882

    Burj Ghaya, Al Jaddaf, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 27 september
    Creative Lines Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - 35830. jpg
    Checked
    Haseeb AhsanTruBroker™

    AED 75.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    707 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Burj Ghaya, 1 slaapkamer, 75000 AED - 16268054

    Burj Ghaya, Al Jaddaf, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 29 augustus
    Creative Lines Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - 20250903_150133. jpg
    Checked

    AED 63.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    758 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Haven Heights, 1 slaapkamer, 63000 AED - 16924345

    Haven Heights, Al Jaddaf, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 oktober
    Future Empire Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - 20251016_140714. jpg
    Checked

    AED 80.000
     Jaarlijks

    Appartement

    22
    Oppervlakte:

    1.216 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Battersea Residence, 2 slaapkamers, 80000 AED - 16888329

    Battersea Residence, Al Jaddaf, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 19 oktober
    Future Empire Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - 20240801_105944. jpg
    Checked

    AED 70.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    847 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Jadaf Western Residence, 1 slaapkamer, 70000 AED - 16878600

    Jadaf Western Residence, Al Jaddaf, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 17 oktober
    Future Empire Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - 20260108_155133. jpg
    Checked

    AED 90.000
     Jaarlijks

    Appartement

    24
    Oppervlakte:

    1.436 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,SHK Building, 2 slaapkamers, 90000 AED - 16873079

    SHK Building, Al Jaddaf, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 16 oktober
    Future Empire Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - 20250424_211226. jpg
    Checked

    AED 80.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    936 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Empower HQ Residential, 1 slaapkamer, 80000 AED - 16871974

    Empower HQ Residential, Al Jaddaf, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 16 oktober
    Future Empire Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - 20250212_163922. jpg
    Checked

    AED 95.000
     Jaarlijks

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.159 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Saleh Building, 2 slaapkamers, 95000 AED - 16860685

    Saleh Building, Al Jaddaf, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 15 oktober
    Future Empire Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - 20240119_134657. jpg
    Checked

    AED 68.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    840 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,Al Jaddaf Heights, 1 slaapkamer, 68000 AED - 16847093

    Al Jaddaf Heights, Al Jaddaf, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 14 oktober
    Future Empire Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Jaddaf, Dubai - 20251110_153928. jpg
    Checked

    AED 100.000
     Jaarlijks

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.158 ft²

    Appartement in Al Jaddaf,The One, 2 slaapkamers, 100000 AED - 16803105

    The One, Al Jaddaf, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 11 oktober
    Future Empire Real Estate
map icon
drive iconVind woningen op reistijd
Verkoop of verhuur je woningKom in contact met een vertrouwde makelaar om sneller de beste deal te sluiten.
Aan de slag
Wees als eerste op de hoogte van nieuwe woningen