Huren
  • Al Majaz
Woningen
Kamers
Prijs (AED)
Meer filters
Jaarlijks Huren
Woningen met plattegronden
Woningen te Huur in Sharjah
Al Majaz
Gedeelde woningen Al Majaz

Gedeelde woningen te huur in Al Majaz, Pagina 22

Populair
Lijst
Kaart
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - WhatsApp Image 2026-06-17 at 10.18. 21 AM (1). jpeg

    AED 47.888
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.210 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 1, 1 slaapkamer, 47888 AED - 16700638

    Al Majaz 1, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - 4ba2c12a-bd51-400d-a96b-a79e818cd3cb. jpg

    AED 45.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    800 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 2, 1 slaapkamer, 45000 AED - 16700531

    Al Majaz 2, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - 27fd6a53-eeac-43db-b511-77b032c093ad. jpg

    AED 45.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    800 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 2, 1 slaapkamer, 45000 AED - 16700333

    Al Majaz 2, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - 4c51db4f-4b00-4070-9be7-3471c82e3309. jpg

    AED 48.000
     Jaarlijks

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.600 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 3, 2 slaapkamers, 48000 AED - 16697487

    Al Majaz 3, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - b571e6d6-61e6-4782-801c-d25bb91eaac4. jpg

    AED 56.000
     Jaarlijks

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.500 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 2, 2 slaapkamers, 56000 AED - 16697116

    Al Majaz 2, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate
  • 3 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - WhatsApp Image 2026-06-29 at 2.54. 30 PM (1). jpeg

    AED 77.888
     Jaarlijks

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    2.641 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 3, 3 slaapkamers, 77888 AED - 16697008

    Al Majaz 3, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate
  • 3 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - WhatsApp Image 2026-09-29 at 6.56. 24 PM (1). jpeg

    AED 62.000
     Jaarlijks

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    1.800 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 3, 3 slaapkamers, 62000 AED - 16695238

    Al Majaz 3, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate - Sharjah
  • 3 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - apartment-for-rent-3-bedroom-almjaz-3-alsharqa-property-01. jpg

    AED 89.880
     Jaarlijks

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    2.500 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 3, 3 slaapkamers, 89880 AED - 16694848

    Al Majaz 3, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate - Sharjah
  • 3 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - WhatsApp Image 2026-09-30 at 2.36. 41 PM. jpeg

    AED 79.999
     Jaarlijks

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    2.300 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 3, 3 slaapkamers, 79999 AED - 16694706

    Al Majaz 3, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate - Sharjah
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - WhatsApp Image 2026-09-30 at 2.33. 13 PM. jpeg

    AED 41.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.400 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 3, 1 slaapkamer, 41000 AED - 16692890

    Al Majaz 3, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate - Sharjah
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - WhatsApp Image 2026-09-30 at 2.37. 53 PM (1). jpeg

    AED 55.000
     Jaarlijks

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.750 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 3, 2 slaapkamers, 55000 AED - 16692497

    Al Majaz 3, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate - Sharjah
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - apartment-for-rent-2-bedroom-almjaz-2-alsharqh-property-14. jpg

    AED 55.000
     Jaarlijks

    Appartement

    22
    Oppervlakte:

    1.850 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 2, 2 slaapkamers, 55000 AED - 16688408

    Al Majaz 2, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate - Sharjah
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - WhatsApp Image 2026-09-16 at 11.52. 21 AM. jpeg

    AED 29.888
     Jaarlijks

    Appartement

    11
    Oppervlakte:

    1.040 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 2, 1 slaapkamer, 29888 AED - 16692455

    Al Majaz 2, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - WhatsApp Image 2026-09-30 at 4.14. 37 PM (4). jpeg

    AED 47.888
     Jaarlijks

    Appartement

    24
    Oppervlakte:

    1.851 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 3, 2 slaapkamers, 47888 AED - 16691860

    Al Majaz 3, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - b3d7148d-59a4-4eb8-97ef-9e06da4d526b. jpg

    AED 44.888
     Jaarlijks

    Appartement

    22
    Oppervlakte:

    1.690 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 2, 2 slaapkamers, 44888 AED - 16688693

    Al Majaz 2, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - WhatsApp Image 2026-09-30 at 11.54. 05 AM (3). jpeg

    AED 42.999
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.100 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 3, 1 slaapkamer, 42999 AED - 16687520

    Al Majaz 3, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - WhatsApp Image 2026-09-30 at 12.54. 05 AM (3). jpeg

    AED 42.888
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.300 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 3, 1 slaapkamer, 42888 AED - 16687036

    Al Majaz 3, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - 96848185-0d53-4699-86bd-3451e79b249d. jpg

    AED 43.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    800 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 3, 1 slaapkamer, 43000 AED - 16686781

    Al Majaz 3, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - 7c4871a5-1907-46a3-b801-85796aaab6c4. jpg

    AED 45.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    900 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 2, 1 slaapkamer, 45000 AED - 16685854

    Al Majaz 2, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - WhatsApp Image 2026-09-30 at 11.05. 50 AM. jpeg

    AED 55.888
     Jaarlijks

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.740 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 2, 2 slaapkamers, 55888 AED - 16685430

    Al Majaz 2, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - WhatsApp Image 2026-04-20 at 12.41. 48 PM (1). jpeg

    AED 37.888
     Jaarlijks

    Appartement

    11
    Oppervlakte:

    1.121 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 3, 1 slaapkamer, 37888 AED - 16685085

    Al Majaz 3, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - d81d2df6-d9d1-4f7c-94b9-7c9525e48c72. jpg

    AED 56.000
     Jaarlijks

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.500 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 2, 2 slaapkamers, 56000 AED - 16684812

    Al Majaz 2, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate
  • 3 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - WhatsApp Image 2026-06-27 at 4.40. 59 PM (1). jpeg

    AED 94.888
     Jaarlijks

    Appartement

    35
    Oppervlakte:

    2.954 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 1, 3 slaapkamers, 94888 AED - 16683826

    Al Majaz 1, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Al Majaz, Sharjah - WhatsApp Image 2026-05-21 at 1.52. 49 PM. jpeg

    AED 59.880
     Jaarlijks

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.400 ft²

    Appartement in Al Majaz,Al Majaz 1, 2 slaapkamers, 59880 AED - 16682354

    Al Majaz 1, Al Majaz, Sharjah

    Al Saqer Al Shamikh Real Estate - Sharjah

Populaire zoekopdrachten voor Kortetermijnverhuur

map icon
drive iconVind woningen op reistijd
Verkoop of verhuur je woningKom in contact met een vertrouwde makelaar om sneller de beste deal te sluiten.
Aan de slag
Wees als eerste op de hoogte van nieuwe woningen