Zoek je droomhuis met AIProbeer te vragen om ‘appartement met 3 slaapkamers en uitzicht op zee’Probeer te vragen om ‘Studio met balkon, onder 200K met zwembad’Probeer te vragen om ‘Gezinsvilla met tuin en parkeergelegenheid nabij Downtown Dubai’
SmartSearchStarIcon
Vraag AI
of ga verder met de onderstaande filters
Kopen
  • Al Rashidiya
Appartement
Kamers
Meer filters
Appartementen
Al Rashidiya
Sea view
Appartementen te Koop in Ajman
Al Rashidiya
Appartementen met zeezicht te koop Al Rashidiya

Appartementen met zeezicht te koop in Al Rashidiya

Populair
Lijst
Kaart
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - 6d41ff5f-fb73-468d-a371-6518695a48ce. jpg

    AED 395.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.050 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 1 slaapkamer, 395000 AED - 16570778

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    Lemas Real Estate - Branch 01
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - images. jpg

    AED 589.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.450 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers,Ajman One Tower 12, 2 slaapkamers, 589000 AED - 16557084

    Ajman One Tower 12, Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    Diamond Real Estate - Ajman
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - 28ef1e90-1b13-405b-85f0-7f6079443382. jpg

    AED 395.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    10.501 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 1 slaapkamer, 395000 AED - 16515921

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    Lemas Real Estate - Branch 01
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - WhatsApp Image 2026-09-08 at 11.02. 26 AM (3). jpeg

    AED 450.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.150 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 1 slaapkamer, 450000 AED - 16431956

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    The Vision Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - 0683597e-3449-4b37-b41d-dfc855f1ce7f. png

    AED 620.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.668 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers,Ajman One Tower 3, 2 slaapkamers, 620000 AED - 16405754

    Ajman One Tower 3, Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    The Vision Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - 31bd34e8-4370-417d-ab54-ecd128dce5e1. jpg

    AED 440.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.053 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers,Ajman One Tower 5, 1 slaapkamer, 440000 AED - 16432646

    Ajman One Tower 5, Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    The Vision Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - e595cf01-370d-47e2-b58d-069e89bda19d. jpg

    AED 550.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.183 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers,Ajman One Tower 3, 1 slaapkamer, 550000 AED - 16405688

    Ajman One Tower 3, Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    The Vision Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - OASIS-Tower-1-2-Apartments-in-Ajman-downtown-UAE. jpg. webp

    AED 751.000

    Appartement

    22
    Oppervlakte:

    1.424 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 1,Oasis Towers,Oasis Tower 1, 2 slaapkamers, 751000 AED - 16366786

    Oasis Tower 1, Oasis Towers, Al Rashidiya 1, Al Rashidiya, Ajman

    Genesys Luxe Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - e155789b-5089-41a3-bbdd-3636e95b991c. jpg

    AED 550.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.183 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers,Ajman One Tower 3, 1 slaapkamer, 550000 AED - 16260630

    Ajman One Tower 3, Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    The Vision Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - image-37. png
    Off-Plan|
    Doorverkoop

    AED 810.261

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.590 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Phase 2, 2 slaapkamers, 810261 AED - 15133582

    Ajman One Phase 2, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    Oplevering
    Q4 2026

    Darna Properties
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - image (1). png
    Off-Plan

    AED 840.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.590 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Phase 2, 2 slaapkamers, 840000 AED - 14480309

    Ajman One Phase 2, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    Oplevering
    Q4 2026

    Darna Properties
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - IMG_9726. jpg

    AED 590.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.616 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 2 slaapkamers, 590000 AED - 13903103

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    Goldcrest Real Estate - Ajman
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - eQroP37x5OnOtHGH63BWuUlOjh3LZzYccsFV1d9y. PNG

    AED 460.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.175 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers,Ajman One Tower 1, 1 slaapkamer, 460000 AED - 11456145

    Ajman One Tower 1, Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    QSA Properties
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - image (7). png

    AED 755.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.860 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 2 slaapkamers, 755000 AED - 16585486

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    Darna Properties
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - Web_Photo_Editor. jpg

    AED 599.999

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.450 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 2 slaapkamers, 599999 AED - 16577350

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    The Vision Real Estate
  • Studio te Koop in Al Rashidiya, Ajman - Web_Photo_Editor (1). jpg

    AED 308.000

    Appartement

    Studio1
    Oppervlakte:

    650 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 308000 AED - 16577146

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    The Vision Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - WhatsApp Image 2026-09-12 at 5.49. 37 PM. jpeg

    AED 650.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.818 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 1, 2 slaapkamers, 650000 AED - 16565759

    Al Rashidiya 1, Al Rashidiya, Ajman

    Al Hadef Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - Untitled design (03). png
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 947.600

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.764 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Phase 2, 2 slaapkamers, 947600 AED - 16543448

    Ajman One Phase 2, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    Oplevering
    Q4 2026

    Meraki Properties
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - Web_Photo_Editor (5). jpg

    AED 850.000

    Appartement

    35
    Oppervlakte:

    2.183 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 3 slaapkamers, 850000 AED - 16508985

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    The Vision Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - 1. png

    AED 630.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.668 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 2 slaapkamers, 630000 AED - 16496401

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    The Vision Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - WhatsApp Image 2026-09-16 at 5.26. 01 PM. jpeg

    AED 480.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.162 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers,Ajman One Tower 2, 1 slaapkamer, 480000 AED - 16545098

    Ajman One Tower 2, Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    Meraki Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - WhatsApp Image 2026-09-08 at 11.02. 26 AM (3). jpeg

    AED 450.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.050 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 1 slaapkamer, 450000 AED - 16441658

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    The Vision Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - IMG_0012. jpg

    AED 666.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.616 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 2 slaapkamers, 666000 AED - 16419696

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    Darna Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - ChatGPT Image Aug 20, 2026, 02_04_00 PM. png

    AED 460.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.150 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 1 slaapkamer, 460000 AED - 16333214

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    The Vision Real Estate