Huren
  • Jumeirah Village Circle (JVC)
Woningen
Kamers
Prijs (AED)
Meer filters
Jaarlijks Huren
TruBroker™ advertenties eerst
Woningen met plattegronden
Woningen te Huur in Dubai
Jumeirah Village Circle (JVC)
Woningen met privézwembad Jumeirah Village Circle (JVC)

Woningen met privézwembad te huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Pagina 45

Populair
Lijst
Kaart
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - 1. jpg
    Checked
    Rajab Ali KhanTruBroker™

    AED 79.999
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    896 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 10,Al Serh Residences 11, 1 slaapkamer, 79999 AED - 13837249

    Al Serh Residences 11, JVC District 10, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 juli
    Homify Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 11,Adore, 1 slaapkamer, 65000 AED - 13821360
    op 6 oktober 2026
    Haider MasoodTruBroker™

    AED 65.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.047 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 11,Adore, 1 slaapkamer, 65000 AED - 13821360

    Adore, JVC District 11, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 6 oktober
    Enlighten Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - WhatsApp Image 2025-12-22 at 12.22. 30 PM. jpeg
    op 1 oktober 2026
    Azmiya BanuTruBroker™

    AED 90.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    765 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 13,Binghatti Phoenix, 1 slaapkamer, 90000 AED - 13746162

    Binghatti Phoenix, JVC District 13, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 1 oktober
    K D K Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - IMG_4129. jpg
    Checked
    Mohamadhossein ShanehsazzadehTruBroker™

    AED 84.999
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    846 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 12,Nicholas Residence, 1 slaapkamer, 84999 AED - 13822456

    Nicholas Residence, JVC District 12, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 22 april
    Alarfeen Real Estate
  • Studio te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - 4bb0702d-2dda-47e5-aad0-e665b71e14f7. jpeg
    Checked
    Aamir Hussain AwanTruBroker™

    AED 45.000
     Jaarlijks

    Appartement

    Studio1
    Oppervlakte:

    375 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 13,Oxford Residence, 45000 AED - 13393527

    Oxford Residence, JVC District 13, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 14 november
    Falcon Star Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - 9026695b-59cb-4ad8-bc5a-08e6f1a8d473. jpeg
    Checked
    Muhammad TabishTruBroker™

    AED 69.999
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    658 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 11,Oxford Terraces, 1 slaapkamer, 69999 AED - 13670549

    Oxford Terraces, JVC District 11, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 11 december
    Horton Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - WhatsApp Image 2025-12-29 at 10.38. 26 AM. jpeg
    Checked
    Ekaterina RumyantsevaTruBroker™

    AED 90.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    808 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 18,Binghatti Royale, 1 slaapkamer, 90000 AED - 15244953

    Binghatti Royale, JVC District 18, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 19 mei
    Kalinka Middle East Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - 0e046ce4-b234-4f4a-97b1-35a292fadfaa. jpg
    Checked
    Mazen AlaliTruBroker™

    AED 59.990
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    659 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 15,Binghatti Rose, 1 slaapkamer, 59990 AED - 15280811

    Binghatti Rose, JVC District 15, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 22 mei
    Homify Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - WhatsApp Image 2026-05-12 at 4.27. 50 PM. jpeg
    Checked
    Arslan MaqsoodTruBroker™

    AED 80.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    865 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 16,Neva Residences, 1 slaapkamer, 80000 AED - 15164630

    Neva Residences, JVC District 16, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 12 mei
    Real Tree Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - IMG_2086. jpg
    Checked
    Saad SobohTruBroker™

    AED 75.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    838 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 10,Binghatti Orchid, 1 slaapkamer, 75000 AED - 11694551

    Binghatti Orchid, JVC District 10, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 mei
    Meteorite Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - WhatsApp Image 2025-12-29 at 11.10. 42 AM. jpeg
    Checked
    Ekaterina RumyantsevaTruBroker™

    AED 94.900
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    868 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 12,AB Cavalier, 1 slaapkamer, 94900 AED - 15258347

    AB Cavalier, JVC District 12, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 mei
    Kalinka Middle East Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - WhatsApp Image 2026-05-12 at 12.45. 17 (2). jpeg
    op 8 oktober 2026
    Kamran ArshadTruBroker™

    AED 69.999
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    799 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 13,Chaimaa Avenue Residences, 1 slaapkamer, 69999 AED - 15167813

    Chaimaa Avenue Residences, JVC District 13, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 8 oktober
    House and Hedges Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - WhatsApp Image 2026-09-09 at 11.59. 16 PM (2). jpeg
    op 3 oktober 2026
    Ehsan Ul HaqTruBroker™

    AED 64.999
     Jaarlijks

    Appartement

    11
    Oppervlakte:

    941 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 10,Binghatti Corner, 1 slaapkamer, 64999 AED - 15197144

    Binghatti Corner, JVC District 10, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 3 oktober
    Alarfeen Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - WhatsApp Image 2026-06-29 at 17.54. 07 (5). jpeg
    Checked
    Asim AmeerTruBroker™

    AED 75.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    676 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 13,Chaimaa Avenue 2, 1 slaapkamer, 75000 AED - 15207776

    Chaimaa Avenue 2, JVC District 13, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 29 juni
    House and Hedges Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - WhatsApp Image 2026-04-29 at 09.39. 05. jpeg
    Checked
    Muneeb SiddiquiTruBroker™

    AED 74.999
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    807 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 11,City Apartments, 1 slaapkamer, 74999 AED - 15009599

    City Apartments, JVC District 11, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 19 mei
    House and Hedges Real Estate
  • Studio te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - Image 13
    Checked
    Kamran Muhammad RazaqTruBroker™

    AED 38.000
     Jaarlijks

    Appartement

    Studio1
    Oppervlakte:

    374 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 10,Ajyad Building,Ajyad Building Block A, 38000 AED - 13454563

    Ajyad Building Block A, Ajyad Building, JVC District 10, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 15 oktober
    D I O Sky Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - WhatsApp Image 2025-11-10 at 1.24. 41 PM (1). jpeg
    Checked
    Abdul WahabTruBroker™

    AED 64.999
     Jaarlijks

    Appartement

    11
    Oppervlakte:

    687 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 10,Bloom Towers,Bloom Tower B, 1 slaapkamer, 64999 AED - 13459463

    Bloom Tower B, Bloom Towers, JVC District 10, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 5 september
    Homify Properties
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - WhatsApp Image 2026-05-15 at 11.41. 05 PM (2). jpeg
    Checked
    Chaimaa AyadiTruBroker™

    AED 124.999
     Jaarlijks

    Appartement

    24
    Oppervlakte:

    1.320 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 12,The Residence by Prestige One, 2 slaapkamers, 124999 AED - 15205987

    The Residence by Prestige One, JVC District 12, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 30 juni
    Alarfeen Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - WhatsApp Image 2026-05-09 at 10.29. 56 AM. jpeg
    Checked
    Mujeeb Ur RehmanTruBroker™

    AED 67.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.012 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 18,Tower 108, 1 slaapkamer, 67000 AED - 15123307

    Tower 108, JVC District 18, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 5 augustus
    Alarfeen Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - WhatsApp Image 2026-05-12 at 10.48. 03 (1). jpeg
    Checked
    Tuhra ButtTruBroker™

    AED 129.999
     Jaarlijks

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.320 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 12,The Residence by Prestige One, 2 slaapkamers, 129999 AED - 15159542

    The Residence by Prestige One, JVC District 12, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 6 juni
    House and Hedges Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - WhatsApp Image 2026-05-15 at 11.42. 25 PM. jpeg
    Checked
    Chaimaa AyadiTruBroker™

    AED 126.000
     Jaarlijks

    Appartement

    24
    Oppervlakte:

    1.319 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 12,The Residence by Prestige One, 2 slaapkamers, 126000 AED - 15205564

    The Residence by Prestige One, JVC District 12, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 30 juni
    Alarfeen Real Estate
  • Studio te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - WhatsApp Image 2026-05-15 at 10.48. 06 AM (2). jpeg
    Checked
    Deepak SharmaTruBroker™

    AED 50.000
     Jaarlijks

    Appartement

    Studio1
    Oppervlakte:

    396 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 10,Signature Livings,Signature Livings North, 50000 AED - 15196655

    Signature Livings North, Signature Livings, JVC District 10, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 15 mei
    IKA Property
  • 1 Slaapkamer Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - 3. jpg. jpeg
    Checked
    Siham YahyaouiTruBroker™

    AED 75.000
     Jaarlijks

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    784 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 12,RA1N Residence, 1 slaapkamer, 75000 AED - 15036615

    RA1N Residence, JVC District 12, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 11 juni
    Homify Properties
  • 2 Slaapkamers Appartement te Huur in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai - Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 15,Belgravia 3,Belgravia 3B, 2 slaapkamers, 125000 AED - 5814994
    op 17 oktober 2026
    Constanta LutaTruBroker™

    AED 125.000
     Jaarlijks

    Appartement

    22
    Oppervlakte:

    1.218 ft²

    Appartement in Jumeirah Village Circle (JVC),JVC District 15,Belgravia 3,Belgravia 3B, 2 slaapkamers, 125000 AED - 5814994

    Belgravia 3B, Belgravia 3, JVC District 15, Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 17 oktober
    White & Co