Huren
  • Jumeirah Lake Towers (JLT)
Kantoor
AED 120K - Elke
Oppervlakte (ft²)
Meer filters
Jaarlijks Huren
TruBroker™ advertenties eerst
Woningen met plattegronden
Kantoren te Huur in Dubai
Jumeirah Lake Towers (JLT)
Kantoren huur AED 120.000 /jaar JLT

Kantoren in JLT vanaf AED 120.000 per jaar

Laagste prijs
Lijst
Kaart
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster F,Indigo Icon, 170000 AED - 15935339
    Checked
    Mazen AlzoubiTruBroker™

    AED 170.000
     Jaarlijks

    Kantoor

    1
    Oppervlakte:

    1.107 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster F,Indigo Icon, 170000 AED - 15935339

    Indigo Icon, JLT Cluster F, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 9 oktober
    Exp Real Estate - Dubai
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - Image 0
    op 14 oktober 2026
    Maria Diana Rose EdoriaTruBroker™

    AED 170.000
     Jaarlijks

    Kantoor

    1
    Oppervlakte:

    1.691 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),Mazaya Business Avenue,Mazaya Business Avenue AA-1, 170000 AED - 15898760

    Mazaya Business Avenue AA-1, Mazaya Business Avenue, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 14 oktober
    C R C Real Estate
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster N,The Dome, 170000 AED - 15657294
    Checked
    Ali HailTruBroker™

    AED 170.000
     Jaarlijks

    Kantoor

    1
    Oppervlakte:

    1.015 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster N,The Dome, 170000 AED - 15657294

    The Dome, JLT Cluster N, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 30 juni
    Thrivestate Square Real Estate
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - ChatGPT Image Jun 25, 2026, 01_36_30 PM. png
    Checked
    Jessica Tanios El JalkhTruBroker™

    AED 170.000
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    1.015 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster N,The Dome, 170000 AED - 15576416

    The Dome, JLT Cluster N, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 23 juni
    Your Homes Real Estate
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),Mazaya Business Avenue,Mazaya Business Avenue AA-1, 170000 AED - 14983560
    Checked
    Aaisha Amer AsadTruBroker™

    AED 170.000
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    1.691 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),Mazaya Business Avenue,Mazaya Business Avenue AA-1, 170000 AED - 14983560

    Mazaya Business Avenue AA-1, Mazaya Business Avenue, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 23 juli
    CBB Properties
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster L,Preatoni Tower, 170000 AED - 14782650
    op 13 oktober 2026
    Abdullah AltayehTruBroker™

    AED 170.000
     Jaarlijks

    Kantoor

    1
    Oppervlakte:

    925 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster L,Preatoni Tower, 170000 AED - 14782650

    Preatoni Tower, JLT Cluster L, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 13 oktober
    fäm Properties
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster T,One Lake Plaza, 170000 AED - 14497988
    Checked
    Harsh BehlTruBroker™

    AED 170.000
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    1.170 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster T,One Lake Plaza, 170000 AED - 14497988

    One Lake Plaza, JLT Cluster T, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 10 maart
    Banke International Properties - Commercial
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - images image img
    op 19 oktober 2026
    David Leadbeatter
    Play
    Bekijk Story

    AED 171.630
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    1.373 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster T,One Lake Plaza, 171630 AED - 16662301

    One Lake Plaza, JLT Cluster T, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 19 oktober
    C R C Real Estate
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - WhatsApp Image 2026-08-11 at 14.39. 28. jpeg
    Checked

    AED 172.000
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    1.170 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster T,One Lake Plaza, 172000 AED - 16153039

    One Lake Plaza, JLT Cluster T, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 12 augustus
    Braavos Real Estate
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - Regus_4264_DUBAI, Jumeirah lake Towers South_Dubai_LargeMeeting. jpg

    AED 174.600
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    484 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster M,HDS Business Centre, 174600 AED - 13750298

    HDS Business Centre, JLT Cluster M, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    Regus Business Centre Trading
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster X (Jumeirah Bay Towers),Jumeirah Bay X2, 174857 AED - 16057880
    op 13 oktober 2026
    Anam TurabTruBroker™

    AED 174.857
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    1.093 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster X (Jumeirah Bay Towers),Jumeirah Bay X2, 174857 AED - 16057880

    Jumeirah Bay X2, JLT Cluster X (Jumeirah Bay Towers), Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 13 oktober
    fäm Properties
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster X (Jumeirah Bay Towers),Jumeirah Bay X2, 174860 AED - 16877289
    op 23 oktober 2026
    Sunita JaleTruBroker™

    AED 174.860
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    1.092 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster X (Jumeirah Bay Towers),Jumeirah Bay X2, 174860 AED - 16877289

    Jumeirah Bay X2, JLT Cluster X (Jumeirah Bay Towers), Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 23 oktober
    Nina Properties
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),Mazaya Business Avenue,Mazaya Business Avenue BB-2, 174990 AED - 16906824
    Checked
    Christophe MissiTruBroker™

    AED 174.990
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    1.684 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),Mazaya Business Avenue,Mazaya Business Avenue BB-2, 174990 AED - 16906824

    Mazaya Business Avenue BB-2, Mazaya Business Avenue, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 19 oktober
    Savoir Prive Properties
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - WhatsApp Image 2026-07-29 at 9.52. 42 AM. jpeg
    Checked
    Muhammad Faheem ShahTruBroker™

    AED 174.990
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    1.170 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster T,One Lake Plaza, 174990 AED - 15998021

    One Lake Plaza, JLT Cluster T, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 29 juli
    Alarfeen Real Estate
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - IMG_2012. jpg
    Checked
    Muhammad Kashif KolachiTruBroker™

    AED 174.990
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    1.170 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster T,One Lake Plaza, 174990 AED - 14265645

    One Lake Plaza, JLT Cluster T, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 12 februari
    Alarfeen Real Estate
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster T,One Lake Plaza, 174999 AED - 16773878
    op 12 oktober 2026

    AED 174.999
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    1.170 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster T,One Lake Plaza, 174999 AED - 16773878

    One Lake Plaza, JLT Cluster T, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 12 oktober
    AQUA Properties
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - WhatsApp Image 2026-10-12 at 10.30. 51. jpeg
    Checked

    AED 174.999
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    1.685 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),Mazaya Business Avenue,Mazaya Business Avenue BB-2, 174999 AED - 16829278

    Mazaya Business Avenue BB-2, Mazaya Business Avenue, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 12 oktober
    Vega Properties
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - WhatsApp Image 2026-10-12 at 3.17. 45 PM. jpeg
    Checked
    Kashif KhanTruBroker™

    AED 174.999
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    1.685 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),Mazaya Business Avenue,Mazaya Business Avenue BB-2, 174999 AED - 16827962

    Mazaya Business Avenue BB-2, Mazaya Business Avenue, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 12 oktober
    One Direction Real Estate
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - WhatsApp Image 2026-10-10 at 11.55. 56 (2). jpeg
    Checked
    Azher KhanTruBroker™

    AED 174.999
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    1.685 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),Mazaya Business Avenue,Mazaya Business Avenue BB-2, 174999 AED - 16804881

    Mazaya Business Avenue BB-2, Mazaya Business Avenue, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 10 oktober
    J A S Vision Real Estate
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster T,One Lake Plaza, 174999 AED - 16722121
    op 10 oktober 2026
    Ahmed AfaqTruBroker™

    AED 174.999
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    1.170 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster T,One Lake Plaza, 174999 AED - 16722121

    One Lake Plaza, JLT Cluster T, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 10 oktober
    IOD Real Estate
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - WhatsApp Image 2026-08-20 at 2.20. 45 PM. jpeg
    Checked
    Kavita DholwaniTruBroker™

    AED 174.999
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    1.684 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),Mazaya Business Avenue,Mazaya Business Avenue BB-2, 174999 AED - 16272673

    Mazaya Business Avenue BB-2, Mazaya Business Avenue, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 24 augustus
    D K V International Real Estate
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster T,One Lake Plaza, 174999 AED - 16143094
    Checked
    Harsh BehlTruBroker™

    AED 174.999
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    1.170 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster T,One Lake Plaza, 174999 AED - 16143094

    One Lake Plaza, JLT Cluster T, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 11 augustus
    Banke International Properties - Commercial
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - WhatsApp Image 2026-06-08 at 12.27. 21 PM (2). jpeg
    Checked

    AED 174.999
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    1.170 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),JLT Cluster T,One Lake Plaza, 174999 AED - 15462052

    One Lake Plaza, JLT Cluster T, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 12 juni
    Good Vibes Real Estate
  • Office te Huur in Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai - WhatsApp Image 2026-10-12 at 12.32. 27 (1). jpeg
    Checked
    Abuzaid ShaikhTruBroker™

    AED 175.000
     Jaarlijks

    Kantoor

    Oppervlakte:

    1.685 ft²

    Kantoor in Jumeirah Lake Towers (JLT),Mazaya Business Avenue,Mazaya Business Avenue BB-2, 175000 AED - 16926285

    Mazaya Business Avenue BB-2, Mazaya Business Avenue, Jumeirah Lake Towers (JLT), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 20 oktober
    Bellavierre Real Estate