Kopen
  • Abu Dhabi
Villa
Kamers
Meer filters
Oplevering
Betalingsplan
% voltooiing
TruCheck™ advertenties eerst
Woningen met plattegronden
Villa's te Koop in Abu Dhabi
Off-plan Villa's in Abu Dhabi
Off-plan villa’s vanaf AED 9.000.000 Abu Dhabi

Off-plan villa’s te koop in Abu Dhabi vanaf AED 9M

Laagste prijs
Lijst
Kaart
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in Al Reem Island, Abu Dhabi - Screenshot 2026-09-25 095209. png
    op
    Off-Plan
    Esraa Al TalTruBroker™

    AED 14.500.000

    Villa

    57
    Oppervlakte:

    13.138 ft²

    Villa in Al Reem Island,Reem Hills,Sunset Valley, 5 slaapkamers, 14500000 AED - 16630583

    Sunset Valley, Reem Hills, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 25 september

    Oplevering
    Q4 2025

    Betalingsplan
    30/70

    Mirage Capital Properties
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in Al Reem Island, Abu Dhabi - Villa in Al Reem Island,Reem Hills, 5 slaapkamers, 14500000 AED - 16611920
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Ahmad Ayman Mohammad TheabatTruBroker™

    AED 14.500.000

    Villa

    510+
    Oppervlakte:

    11.119 ft²

    Villa in Al Reem Island,Reem Hills, 5 slaapkamers, 14500000 AED - 16611920

    Reem Hills, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 23 september

    Oplevering
    Q4 2025

    Betalingsplan
    40/60

    Property Shop Investment - Branch
  • 6 Slaapkamers Villa te Koop in Yas Island, Abu Dhabi - 6BR CANAL - BACK. jpg
    op
    Off-Plan
    Hala Ahmed AbdelkaderTruBroker™

    AED 14.500.000

    Villa

    68
    Oppervlakte:

    13.492 ft²

    Villa in Yas Island,Yas Riva, 6 slaapkamers, 14500000 AED - 16551021

    Yas Riva, Yas Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 18 september
    Al Mira Real Estate
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in Al Reem Island, Abu Dhabi - Villa in Al Reem Island,Reem Hills,Sierra Views, 5 slaapkamers, 14500000 AED - 16505870
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Ahmad Ghaleb SarhanTruBroker™

    AED 14.500.000

    Villa

    58
    Oppervlakte:

    11.883 ft²

    Villa in Al Reem Island,Reem Hills,Sierra Views, 5 slaapkamers, 14500000 AED - 16505870

    Sierra Views, Reem Hills, Al Reem Island, Abu Dhabi

    Oplevering
    Q4 2025

    Betalingsplan
    40/60

    Open Home Properties
  • 6 Slaapkamers Villa te Koop in Saadiyat Island, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2026-08-04 at 16.42. 04. jpeg
    Off-Plan

    AED 14.500.000

    Villa

    67
    Oppervlakte:

    12.658 ft²

    Villa in Saadiyat Island,Saadiyat Lagoons,Al Sidr, 6 slaapkamers, 14500000 AED - 16066821

    Al Sidr, Saadiyat Lagoons, Saadiyat Island, Abu Dhabi

    Oplevering
    Q3 2027

    Betalingsplan
    40/60

    Megapolis Real Estate - Branch of Abu Dhabi 1
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in Al Reem Island, Abu Dhabi - 1. jpg
    op
    Off-Plan
    Oscar MildenhallTruBroker™

    AED 14.500.000

    Villa

    57
    Oppervlakte:

    11.928 ft²

    Villa in Al Reem Island,Reem Hills,Sierra Views, 5 slaapkamers, 14500000 AED - 15373453

    Sierra Views, Reem Hills, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 3 september

    Oplevering
    Q4 2025

    Betalingsplan
    40/60

    Luxus International Real Estate - Branch Of Abu Dhabi
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in Al Hudayriat Island, Abu Dhabi - Homes Plus Type -1-02. jpg. jpeg
    op
    Off-Plan
    Sultan AlhusbanTruBroker™

    AED 14.502.000

    Villa

    57
    Oppervlakte:

    6.795 ft²

    Villa in Al Hudayriat Island,Nawayef West, 5 slaapkamers, 14502000 AED - 16727850

    Nawayef West, Al Hudayriat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 5 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    40/60

    Al Sultan International Real Estate
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in Al Hudayriat Island, Abu Dhabi - Untitled-1-02. jpg
    op
    Off-Plan
    Sultan AlhusbanTruBroker™

    AED 14.548.000

    Villa

    57
    Oppervlakte:

    6.461 ft²

    Villa in Al Hudayriat Island,Nawayef West, 5 slaapkamers, 14548000 AED - 16727567

    Nawayef West, Al Hudayriat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 5 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    40/60

    Al Sultan International Real Estate
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Al Hudayriat Island, Abu Dhabi - 1767444684. png
    op
    Off-Plan
    Sultan AlhusbanTruBroker™

    AED 14.568.000

    Villa

    46
    Oppervlakte:

    6.530 ft²

    Villa in Al Hudayriat Island,Nawayef West, 4 slaapkamers, 14568000 AED - 16930201

    Nawayef West, Al Hudayriat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    40/60

    Al Sultan International Real Estate
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in Al Hudayriat Island, Abu Dhabi - 1767445613. png
    op
    Off-Plan
    Sultan AlhusbanTruBroker™

    AED 14.589.000

    Villa

    57
    Oppervlakte:

    6.387 ft²

    Villa in Al Hudayriat Island,Nawayef West, 5 slaapkamers, 14589000 AED - 16925491

    Nawayef West, Al Hudayriat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 20 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    40/60

    Al Sultan International Real Estate
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Al Hudayriat Island, Abu Dhabi - Screenshot 2026-09-08 163851. png
    op
    Off-Plan
    Sultan AlhusbanTruBroker™

    AED 14.604.000

    Villa

    46
    Oppervlakte:

    6.463 ft²

    Villa in Al Hudayriat Island,Nawayef West, 4 slaapkamers, 14604000 AED - 16930386

    Nawayef West, Al Hudayriat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    40/60

    Al Sultan International Real Estate
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Al Hudayriat Island, Abu Dhabi - 2. jpg
    op
    Off-Plan
    Ahmad Majed AbuisnainehTruBroker™

    AED 14.605.000

    Villa

    46
    Oppervlakte:

    6.160 ft²

    Villa in Al Hudayriat Island,Nawayef East, 4 slaapkamers, 14605000 AED - 16678002

    Nawayef East, Al Hudayriat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 29 september

    Oplevering
    Q3 2028

    Betalingsplan
    40/60

    Al Mira Real Estate
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Al Hudayriat Island, Abu Dhabi - Homes Type 2 - PoolView - Copy. jpg
    op
    Off-Plan
    Sultan AlhusbanTruBroker™

    AED 14.605.000

    Villa

    46
    Oppervlakte:

    4.699 ft²

    Villa in Al Hudayriat Island,Nawayef East, 4 slaapkamers, 14605000 AED - 16576596

    Nawayef East, Al Hudayriat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 september

    Oplevering
    Q3 2028

    Betalingsplan
    40/60

    Al Sultan International Real Estate
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Al Hudayriat Island, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2024-07-08 at 11.27. 23 (1). jpeg
    op
    Off-Plan
    Ahmad Majed AbuisnainehTruBroker™

    AED 14.606.000

    Villa

    46
    Oppervlakte:

    6.398 ft²

    Villa in Al Hudayriat Island,Nawayef West, 4 slaapkamers, 14606000 AED - 16704803

    Nawayef West, Al Hudayriat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 1 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    40/60

    Al Mira Real Estate
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Al Hudayriat Island, Abu Dhabi - Type2-Resize-07. jpg
    op
    Off-Plan
    Sultan AlhusbanTruBroker™

    AED 14.626.000

    Villa

    46
    Oppervlakte:

    4.699 ft²

    Villa in Al Hudayriat Island,Nawayef West, 4 slaapkamers, 14626000 AED - 16457778

    Nawayef West, Al Hudayriat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 10 september

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    40/60

    Al Sultan International Real Estate
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Al Hudayriat Island, Abu Dhabi - Villa in Al Hudayriat Island,Nawayef East, 4 slaapkamers, 14700000 AED - 16696720
    op
    Off-Plan
    George HamblynTruBroker™

    AED 14.700.000

    Villa

    46
    Oppervlakte:

    9.278 ft²

    Villa in Al Hudayriat Island,Nawayef East, 4 slaapkamers, 14700000 AED - 16696720

    Nawayef East, Al Hudayriat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 1 oktober

    Oplevering
    Q3 2028

    Betalingsplan
    40/60

    Savills - Abu Dhabi
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in Al Reem Island, Abu Dhabi - image_0
    op
    Off-Plan
    Yana  IvlievaTruBroker™

    AED 14.700.000

    Villa

    57
    Oppervlakte:

    13.138 ft²

    Villa in Al Reem Island,Reem Hills,Sierra Views, 5 slaapkamers, 14700000 AED - 16623242

    Sierra Views, Reem Hills, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 24 september

    Oplevering
    Q4 2025

    Betalingsplan
    40/60

    H Land Real Estate
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Al Hudayriat Island, Abu Dhabi - 1767444635. png
    op
    Off-Plan
    Sultan AlhusbanTruBroker™

    AED 14.756.000

    Villa

    46
    Oppervlakte:

    6.399 ft²

    Villa in Al Hudayriat Island,Nawayef West, 4 slaapkamers, 14756000 AED - 16929702

    Nawayef West, Al Hudayriat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    40/60

    Al Sultan International Real Estate
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in Al Hudayriat Island, Abu Dhabi - Screenshot 2026-10-01 121046. png
    op
    Off-Plan
    Ahmad Majed AbuisnainehTruBroker™

    AED 14.789.000

    Villa

    57
    Oppervlakte:

    6.460 ft²

    Villa in Al Hudayriat Island,Nawayef West, 5 slaapkamers, 14789000 AED - 16703240

    Nawayef West, Al Hudayriat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 1 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    40/60

    Al Mira Real Estate
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in Al Hudayriat Island, Abu Dhabi - Type1-2. jpg
    op
    Off-Plan
    Sultan AlhusbanTruBroker™

    AED 14.816.000

    Villa

    57
    Oppervlakte:

    7.660 ft²

    Villa in Al Hudayriat Island,Nawayef West, 5 slaapkamers, 14816000 AED - 16728996

    Nawayef West, Al Hudayriat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 5 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    40/60

    Al Sultan International Real Estate
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Al Hudayriat Island, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2024-07-08 at 11.27. 23 (1). jpeg
    op
    Off-Plan
    Ahmad Majed AbuisnainehTruBroker™

    AED 14.989.000

    Villa

    46
    Oppervlakte:

    6.680 ft²

    Villa in Al Hudayriat Island,Nawayef West, 4 slaapkamers, 14989000 AED - 16700714

    Nawayef West, Al Hudayriat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 1 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    40/60

    Al Mira Real Estate
  • 3 Slaapkamers Villa te Koop in Ramhan Island, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2026-10-10 at 1.17. 39 PM. jpeg
    op
    Off-Plan
    Zeyad ElhoutTruBroker™

    AED 15.000.000

    Villa

    34
    Oppervlakte:

    6.103 ft²

    Villa in Ramhan Island, 3 slaapkamers, 15000000 AED - 16805785

    Ramhan Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 20 oktober

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    50/50

    Oia Properties
  • 4 Slaapkamers Villa te Koop in Al Hudayriat Island, Abu Dhabi - Villa in Al Hudayriat Island,Nawayef East, 4 slaapkamers, 15000000 AED - 16859674
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Gabriela Adriana SoareTruBroker™

    AED 15.000.000

    Villa

    45
    Bebouwd:

    4.699 ft²

    Perceel:

    9.278 ft²

    Villa in Al Hudayriat Island,Nawayef East, 4 slaapkamers, 15000000 AED - 16859674

    Nawayef East, Al Hudayriat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 14 oktober

    Oplevering
    Q3 2028

    Betalingsplan
    40/60

    Metropolitan Capital Real Estate
  • 6 Slaapkamers Villa te Koop in Ramhan Island, Abu Dhabi - Villa in Ramhan Island, 6 slaapkamers, 15000000 AED - 16611492
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Mohamad Omar MazktliTruBroker™

    AED 15.000.000

    Villa

    68
    Oppervlakte:

    10.097 ft²

    Villa in Ramhan Island, 6 slaapkamers, 15000000 AED - 16611492

    Ramhan Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 5 oktober

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    50/50

    Metropolitan Capital Real Estate
map icon
drive iconVind woningen op reistijd
Verkoop of verhuur je woningKom in contact met een vertrouwde makelaar om sneller de beste deal te sluiten.
Aan de slag
Wees als eerste op de hoogte van nieuwe woningen