Kopen
  • Abu Dhabi
Woningen
Kamers
Meer filters
Oplevering
Betalingsplan
% voltooiing
TruCheck™ advertenties eerst
Woningen met plattegronden
Woningen te Koop in Abu Dhabi
Off-plan Woningen in Abu Dhabi
Off-plan woningen vanaf AED 3000000 Abu Dhabi

Off-plan woningen te koop in Abu Dhabi vanaf AED 3M

Laagste prijs
Lijst
Kaart
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Zayed City, Abu Dhabi - Rijwoning in Zayed City,Bloom Living,Olvera, 3 slaapkamers, 3800000 AED - 16656151
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Mohamed El SebaeiTruBroker™

    AED 3.800.000

    Stadswoning

    35
    Oppervlakte:

    2.678 ft²

    Rijwoning in Zayed City,Bloom Living,Olvera, 3 slaapkamers, 3800000 AED - 16656151

    Olvera, Bloom Living, Zayed City, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 28 september

    Oplevering
    Q3 2027

    Betalingsplan
    50/50

    Masterpiece Property
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Yas Island, Abu Dhabi - Appartement in Yas Island,Gardenia Bay, 3 slaapkamers, 3800000 AED - 16644324
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop
    Manal KhaledTruBroker™

    AED 3.800.000

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    1.739 ft²

    Appartement in Yas Island,Gardenia Bay, 3 slaapkamers, 3800000 AED - 16644324

    Gardenia Bay, Yas Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 26 september

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    50/50

    Property Shop Investment - Branch
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Yas Island, Abu Dhabi - eZy Watermark_23-09-2026_05-07-10-3590PM. PNG
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Mahinaz Yehia AhmedTruBroker™

    AED 3.800.000

    Stadswoning

    34
    Bebouwd:

    1.648 ft²

    Perceel:

    1.714 ft²

    Rijwoning in Yas Island,Yas Park Gate, 3 slaapkamers, 3800000 AED - 16613816

    Yas Park Gate, Yas Island, Abu Dhabi

    Oplevering
    Q1 2026

    Betalingsplan
    40/60

    Casabelle Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Hudayriat Island, Abu Dhabi - Appartement in Al Hudayriat Island,Bashayer by Modon,Bashayer Residences,Bashayer Residence 2, 2 slaapkamers, 3800000 AED - 16591858
    op
    Off-Plan
    Andrea TitoTruBroker™

    AED 3.800.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.535 ft²

    Appartement in Al Hudayriat Island,Bashayer by Modon,Bashayer Residences,Bashayer Residence 2, 2 slaapkamers, 3800000 AED - 16591858

    Bashayer Residence 2, Bashayer Residences, Bashayer by Modon, Al Hudayriat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 22 september

    Oplevering
    Q4 2029

    Betalingsplan
    50/50

    Crompton Partners Estate Agents - Abu Dhabi
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Yas Island, Abu Dhabi - Appartement in Yas Island,Sea La Vie, 2 slaapkamers, 3800000 AED - 16551906
    Off-Plan
    Ian JacksonTruBroker™

    AED 3.800.000

    Appartement

    24
    Oppervlakte:

    1.646 ft²

    Appartement in Yas Island,Sea La Vie, 2 slaapkamers, 3800000 AED - 16551906

    Sea La Vie, Yas Island, Abu Dhabi

    Oplevering
    Q1 2026

    Betalingsplan
    30/70

    Crompton Partners Estate Agents - Abu Dhabi
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Al Jurf, Abu Dhabi - Rijwoning in Al Jurf,Al Jurf Gardens, 3 slaapkamers, 3800000 AED - 16545421
    Off-Plan
    Tala SadekTruBroker™

    AED 3.800.000

    Stadswoning

    34
    Oppervlakte:

    2.354 ft²

    Rijwoning in Al Jurf,Al Jurf Gardens, 3 slaapkamers, 3800000 AED - 16545421

    Al Jurf Gardens, Al Jurf, Abu Dhabi

    Betalingsplan
    30/70

    Nationwide Middle East Properties
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Raha Beach, Abu Dhabi - AI-Raha-Hilton-Branded-Residence_Scene-8. jpg
    op
    Off-Plan
    Rami AbdelsalamTruBroker™

    AED 3.800.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.287 ft²

    Appartement in Al Raha Beach,Hilton Residences Abu Dhabi, 2 slaapkamers, 3800000 AED - 16533125

    Hilton Residences Abu Dhabi, Al Raha Beach, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 16 september

    Oplevering
    Q4 2028

    Betalingsplan
    40/60

    Al Mira Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Hudayriat Island, Abu Dhabi - img741. jpg
    op
    Off-Plan
    Esraa Al TalTruBroker™

    AED 3.800.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    2.120 ft²

    Appartement in Al Hudayriat Island,Nawayef Park Views, 2 slaapkamers, 3800000 AED - 16530670

    Nawayef Park Views, Al Hudayriat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 16 september

    Oplevering
    Q1 2028

    Betalingsplan
    60/40

    Mirage Capital Properties
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Yas Island, Abu Dhabi - Rijwoning in Yas Island,Yas Park Gate, 3 slaapkamers, 3800000 AED - 16419525
    op
    Off-Plan
    Tania Boldureva-WhiteTruBroker™

    AED 3.800.000

    Stadswoning

    34
    Oppervlakte:

    2.353 ft²

    Rijwoning in Yas Island,Yas Park Gate, 3 slaapkamers, 3800000 AED - 16419525

    Yas Park Gate, Yas Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 7 september

    Oplevering
    Q1 2026

    Betalingsplan
    40/60

    Crompton Partners Estate Agents - Abu Dhabi
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Raha Beach, Abu Dhabi - 9. jpg
    Off-Plan|
    Eerste verkoop
    Danish AmanTruBroker™

    AED 3.800.000

    Appartement

    35
    Oppervlakte:

    2.908 ft²

    Appartement in Al Raha Beach,Al Seef,Bab Al Qasr Seaview Residence 51, 3 slaapkamers, 3800000 AED - 16391927

    Bab Al Qasr Seaview Residence 51, Al Seef, Al Raha Beach, Abu Dhabi

    Goldwings Property Management
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Saadiyat Island, Abu Dhabi - e6a00435-da02-4573-93e6-0d71c59bbdb4_original (1). jpg
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Nawal RomdhaniTruBroker™

    AED 3.800.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    956 ft²

    Appartement in Saadiyat Island,Saadiyat Cultural District,The Row Saadiyat, 1 slaapkamer, 3800000 AED - 16346300

    The Row Saadiyat, Saadiyat Cultural District, Saadiyat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 31 augustus

    Oplevering
    Q1 2030

    Betalingsplan
    65/35

    ABC Properties
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Yas Island, Abu Dhabi - Screenshot 2025-05-19 131212. png
    Off-Plan
    May  AryanTruBroker™

    AED 3.800.000

    Appartement

    33
    Oppervlakte:

    1.657 ft²

    Appartement in Yas Island,Gardenia Bay, 3 slaapkamers, 3800000 AED - 16329389

    Gardenia Bay, Yas Island, Abu Dhabi

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    50/50

    Advisors Two Properties
  • 4 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Reem Island, Abu Dhabi - Appartement in Al Reem Island,Tamouh,Bab Al Qasr Royal Residence 28, 4 slaapkamers, 3800000 AED - 16281763
    op
    Off-Plan

    AED 3.800.000

    Appartement

    46
    Oppervlakte:

    2.274 ft²

    Appartement in Al Reem Island,Tamouh,Bab Al Qasr Royal Residence 28, 4 slaapkamers, 3800000 AED - 16281763

    Bab Al Qasr Royal Residence 28, Tamouh, Al Reem Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 25 augustus
    Driven Properties - Branch Of Abu Dhabi
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Yas Island, Abu Dhabi - 7176e3bc-9354-45da-8de3-752ec7d2df2e. jpeg
    Off-Plan
    Ryan CoffeyTruBroker™

    AED 3.800.000

    Stadswoning

    34
    Oppervlakte:

    2.486 ft²

    Rijwoning in Yas Island,Yas Park Gate, 3 slaapkamers, 3800000 AED - 15887084

    Yas Park Gate, Yas Island, Abu Dhabi

    Oplevering
    Q1 2026

    Betalingsplan
    40/60

    Rose Island Real Estate
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Yas Island, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2026-05-16 at 11.58. 01 AM. jpeg
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Abdo GeorgesTruBroker™

    AED 3.800.000

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    1.739 ft²

    Appartement in Yas Island,Gardenia Bay, 3 slaapkamers, 3800000 AED - 15244666

    Gardenia Bay, Yas Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 18 augustus

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    50/50

    MAZ Real Estate
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Yas Island, Abu Dhabi - original. jpg
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Hamzeh BakiahTruBroker™

    AED 3.800.000

    Stadswoning

    34
    Oppervlakte:

    1.754 ft²

    Rijwoning in Yas Island,Yas Park Gate, 3 slaapkamers, 3800000 AED - 15189808

    Yas Park Gate, Yas Island, Abu Dhabi

    Oplevering
    Q1 2026

    Betalingsplan
    40/60

    Reach Home Properties
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Yas Island, Abu Dhabi - Appartement in Yas Island,Yas Living,Yas Living II, 2 slaapkamers, 3800000 AED - 15017369
    op
    Off-Plan
    Lorna SamsonTruBroker™

    AED 3.800.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.777 ft²

    Appartement in Yas Island,Yas Living,Yas Living II, 2 slaapkamers, 3800000 AED - 15017369

    Yas Living II, Yas Living, Yas Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 29 juli

    Oplevering
    Q4 2028

    Betalingsplan
    65/35

    Altura Real Estate Services
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Saadiyat Island, Abu Dhabi - Appartement in Saadiyat Island,Saadiyat Cultural District,Mamsha Gardens, 1 slaapkamer, 3800000 AED - 14289987
    op
    Off-Plan
    Helen MartinTruBroker™

    AED 3.800.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.034 ft²

    Appartement in Saadiyat Island,Saadiyat Cultural District,Mamsha Gardens, 1 slaapkamer, 3800000 AED - 14289987

    Mamsha Gardens, Saadiyat Cultural District, Saadiyat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 29 juli
    Crompton Partners Estate Agents - Abu Dhabi
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Fahid Island, Abu Dhabi - Appartement in Fahid Island,Fahid Beach Terraces, 1 slaapkamer, 3804800 AED - 16676735
    op
    Off-Plan
    Ahmed Al AliTruBroker™

    AED 3.804.800

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.127 ft²

    Appartement in Fahid Island,Fahid Beach Terraces, 1 slaapkamer, 3804800 AED - 16676735

    Fahid Beach Terraces, Fahid Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 29 september

    Oplevering
    Q4 2029

    Betalingsplan
    65/35

    Savills - Abu Dhabi
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Fahid Island, Abu Dhabi - WhatsApp Image 2026-10-09 at 2.37. 46 PM. jpeg
    op
    Off-Plan
    Sherihan EsmatTruBroker™

    AED 3.804.800

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.127 ft²

    Appartement in Fahid Island,Fahid Beach Terraces, 1 slaapkamer, 3804800 AED - 16804458

    Fahid Beach Terraces, Fahid Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 10 oktober

    Oplevering
    Q4 2029

    Betalingsplan
    65/35

    One Eleven Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Fahid Island, Abu Dhabi - 1 - Copy (7). jpg
    op
    Off-Plan
    Osama Ahmad KirdasiTruBroker™

    AED 3.804.800

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.127 ft²

    Appartement in Fahid Island,Fahid Beach Terraces, 1 slaapkamer, 3804800 AED - 16688344

    Fahid Beach Terraces, Fahid Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 30 september

    Oplevering
    Q4 2029

    Betalingsplan
    65/35

    Free Sky Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Fahid Island, Abu Dhabi - Fahid Beach Residences_Fahid Beach House_Yas Island 1. jpg
    Off-Plan
    Mohammad AlkhatibTruBroker™

    AED 3.804.800

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    913 ft²

    Appartement in Fahid Island,Fahid Beach Residences, 1 slaapkamer, 3804800 AED - 15483832

    Fahid Beach Residences, Fahid Island, Abu Dhabi

    Katal Property Investment
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Saadiyat Island, Abu Dhabi - Solea-By-Taraf_1750144336_fb1668c9. jpg
    Off-Plan
    Tareq ElshafeeTruBroker™

    AED 3.810.000

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    1.666 ft²

    Appartement in Saadiyat Island,Solea, 3 slaapkamers, 3810000 AED - 15890649

    Solea, Saadiyat Island, Abu Dhabi

    Continental Middle East Properties
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Hudayriat Island, Abu Dhabi - 15. png
    op
    Off-Plan
    Suheil Al AliTruBroker™

    AED 3.810.333

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    2.121 ft²

    Appartement in Al Hudayriat Island,Nawayef Park Views, 2 slaapkamers, 3810333 AED - 16672101

    Nawayef Park Views, Al Hudayriat Island, Abu Dhabi

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 29 september

    Oplevering
    Q1 2028

    Betalingsplan
    60/40

    Viable Investment Properties
map icon
drive iconVind woningen op reistijd
Verkoop of verhuur je woningKom in contact met een vertrouwde makelaar om sneller de beste deal te sluiten.
Aan de slag
Wees als eerste op de hoogte van nieuwe woningen