Kopen
  • DAMAC Lagoons
Woningen
Kamers
Meer filters
Oplevering
Betalingsplan
% voltooiing
TruBroker™ advertenties eerst
TruCheck™ advertenties eerst
Woningen te Koop in Dubai
Off-plan Woningen in Dubai
DAMAC Lagoons
Projecten in aanbouw met lagunezicht te koop in DAMAC Lagoons

Projecten in aanbouw met lagunezicht te koop in DAMAC Lagoons

Populair
Lijst
Kaart
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - V55 Morocco - Front. jpg
    Checked
    Off-Plan|
    Doorverkoop

    AED 3.700.000

    Villa

    56
    Oppervlakte:

    2.364 ft²

    Villa in DAMAC Lagoons,Marbella, 5 slaapkamers, 3700000 AED - 16101985

    Marbella, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 16 oktober

    Oplevering
    Q2 2026

    Betalingsplan
    60/40

    Atam Real Estate
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Rijwoning in DAMAC Lagoons,Portofino, 4 slaapkamers, 2900000 AED - 16059956
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Priyanka DevTruBroker™

    AED 2.900.000

    Stadswoning

    43
    Oppervlakte:

    1.550 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Portofino, 4 slaapkamers, 2900000 AED - 16059956

    Portofino, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    60/40

    Sky View Real Estate (Branch)
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - img64. jpg
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Seif ChalabiTruBroker™

    AED 1.600.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    938 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower B, 1 slaapkamer, 1600000 AED - 16129606

    Lagoon Views 13 Tower B, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 10 augustus

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Edge Realty Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - WhatsApp Image 2026-07-28 at 12.05. 27 PM. jpeg
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Ilyas Abdul KaiomTruBroker™

    AED 2.000.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.161 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower B, 2 slaapkamers, 2000000 AED - 15970990

    Lagoon Views 13 Tower B, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Build Homes Real Estate Brokerage
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Brochure Lagoons District - Valencia and Piazza Roma _Page26_Image1. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop
    Aya ElyamnyTruBroker™

    AED 1.750.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.163 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower A, 2 slaapkamers, 1750000 AED - 16063704

    Lagoon Views 13 Tower A, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 4 augustus

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Luxury One Real Estate
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Rijwoning in DAMAC Lagoons,Morocco, 4 slaapkamers, 3360000 AED - 16021182
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Wajid Aslam KhanTruBroker™

    AED 3.360.000

    Stadswoning

    43
    Bebouwd:

    2.286 ft²

    Perceel:

    1.550 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Morocco, 4 slaapkamers, 3360000 AED - 16021182

    Morocco, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 oktober

    Oplevering
    Q4 2026

    Betalingsplan
    60/40

    fäm Properties
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - original bff. jpg
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Sehar  AnisTruBroker™

    AED 3.500.000

    Stadswoning

    56
    Oppervlakte:

    2.494 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Portofino, 5 slaapkamers, 3500000 AED - 16276439

    Portofino, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    60/40

    Hatimi Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - WhatsApp Image 2026-04-08 at 4.44. 11 PM (7). jpeg
    Off-Plan|
    Doorverkoop

    AED 1.320.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    769 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views, 1 slaapkamer, 1320000 AED - 16079400

    Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q1 2027

    Betalingsplan
    60/40

    House and Hedges Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Screenshot 2026-07-29 141021. png
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.300.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    808 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower C, 1 slaapkamer, 1300000 AED - 15997726

    Lagoon Views 13 Tower C, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 29 juli

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Aura Capital Real Estate
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Rijwoning in DAMAC Lagoons,Nice, 4 slaapkamers, 3050000 AED - 16415398
    Off-Plan|
    Doorverkoop

    AED 3.050.000

    Stadswoning

    43
    Bebouwd:

    2.280 ft²

    Perceel:

    1.550 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Nice, 4 slaapkamers, 3050000 AED - 16415398

    Nice, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q3 2025

    Betalingsplan
    50/50

    Allsopp & Allsopp Real Estate
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - 01KRJVPRE827FCRJYXA85P07P8. jpg
    Off-Plan|
    Doorverkoop

    AED 3.750.000

    Villa

    56
    Bebouwd:

    3.293 ft²

    Perceel:

    2.364 ft²

    Villa in DAMAC Lagoons,Portofino, 5 slaapkamers, 3750000 AED - 16139654

    Portofino, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    60/40

    Raku Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - csm_damac-lagoons-views-interior_343fd18208. webp
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Amina KherchouchTruBroker™

    AED 1.283.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    773 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 12, 1 slaapkamer, 1283000 AED - 15983447

    Lagoon Views 12, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    80/20

    Z H A R Real Estate
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - marbella villa. png
    Off-Plan|
    Doorverkoop

    AED 2.135.000

    Stadswoning

    43
    Bebouwd:

    2.200 ft²

    Perceel:

    1.550 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Marbella, 4 slaapkamers, 2135000 AED - 16173054

    Marbella, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2026

    Betalingsplan
    60/40

    Shukran Real Estate
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Rijwoning in DAMAC Lagoons,Mykonos, 5 slaapkamers, 3999999 AED - 16024314
    Off-Plan|
    Doorverkoop

    AED 3.999.999

    Stadswoning

    54
    Oppervlakte:

    2.398 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Mykonos, 5 slaapkamers, 3999999 AED - 16024314

    Mykonos, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    60/40

    Billionaire Homes Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - img53. jpg
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Ahmad AlmirTruBroker™

    AED 1.300.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    765 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 11, 1 slaapkamer, 1300000 AED - 15970778

    Lagoon Views 11, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    80/20

    Jamoka Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - PHOTO-2026-07-31-16-20-00 (4). jpg
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Pitshou NgopwaniTruBroker™

    AED 1.350.000

    Appartement

    11
    Oppervlakte:

    787 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 12, 1 slaapkamer, 1350000 AED - 16046669

    Lagoon Views 12, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 4 augustus

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    80/20

    Prypco Real Estate
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Rijwoning in DAMAC Lagoons,Monte Carlo, 5 slaapkamers, 3850000 AED - 16311528
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Martin RayTruBroker™

    AED 3.850.000

    Stadswoning

    55
    Bebouwd:

    3.397 ft²

    Perceel:

    2.401 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Monte Carlo, 5 slaapkamers, 3850000 AED - 16311528

    Monte Carlo, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 27 augustus

    Oplevering
    Q4 2025

    Betalingsplan
    60/40

    Allsopp & Allsopp Real Estate
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - 1776333774535-bc2b11773fc3d990. webp
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Janice BenteTruBroker™

    AED 2.600.000

    Stadswoning

    43
    Bebouwd:

    2.315 ft²

    Perceel:

    1.550 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Monte Carlo, 4 slaapkamers, 2600000 AED - 15858658

    Monte Carlo, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q4 2025

    Betalingsplan
    60/40

    Modelux Properties
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - DAMAC - LAGOON VIEWS - 01. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.646.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.580 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 12, 2 slaapkamers, 1646000 AED - 16003700

    Lagoon Views 12, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 29 juli

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    80/20

    Habstone Homes Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13, 1 slaapkamer, 1270000 AED - 16053725
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Shaik Fahad AmodiTruBroker™

    AED 1.270.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    758 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13, 1 slaapkamer, 1270000 AED - 16053725

    Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 3 augustus

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Pleasant Real Estate Brokers
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - HtiPimPNAp9CInNp7JYNJi5DUNBJkYQM4dTPsFtV. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.698.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.156 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower A, 2 slaapkamers, 1698000 AED - 16018326

    Lagoon Views 13 Tower A, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 3 augustus

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Urban Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - O617vY0Zm16rgunUKz6yNYjFTTq5smJdWjtvVIw7. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.114.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    805 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower B, 1 slaapkamer, 1114000 AED - 16018177

    Lagoon Views 13 Tower B, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 31 juli

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Urban Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - s4gsrKGxgZxyQVkabiLeCC1pXbuvQpUpEcMUt4Rn. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.122.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    810 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower B, 1 slaapkamer, 1122000 AED - 16018125

    Lagoon Views 13 Tower B, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 31 juli

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Urban Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - uK65zIhk5vDbKObl9BneAH05CbBt5UsJTmp92PwG. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.148.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    805 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower B, 1 slaapkamer, 1148000 AED - 16018113

    Lagoon Views 13 Tower B, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 31 juli

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Urban Properties
map icon
drive iconVind woningen op reistijd
Verkoop of verhuur je woningKom in contact met een vertrouwde makelaar om sneller de beste deal te sluiten.
Aan de slag
Wees als eerste op de hoogte van nieuwe woningen