Kopen
  • DAMAC Lagoons
Woningen
Kamers
Meer filters
Oplevering
Betalingsplan
% voltooiing
TruBroker™ advertenties eerst
TruCheck™ advertenties eerst
Woningen te Koop in Dubai
Off-plan Woningen in Dubai
DAMAC Lagoons
Projecten in aanbouw met lagunezicht te koop in DAMAC Lagoons

Projecten in aanbouw met lagunezicht te koop in DAMAC Lagoons

Populair
Lijst
Kaart
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - 7. jpeg
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Jordan LivermoreTruBroker™

    AED 3.700.000

    Stadswoning

    56
    Oppervlakte:

    3.387 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Mykonos, 5 slaapkamers, 3700000 AED - 14146670

    Mykonos, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    60/40

    Daniels Real Estate
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Rijwoning in DAMAC Lagoons,Morocco, 5 slaapkamers, 4500000 AED - 16744764
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Liam RobertsonTruBroker™

    AED 4.500.000

    Stadswoning

    55
    Bebouwd:

    3.183 ft²

    Perceel:

    2.364 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Morocco, 5 slaapkamers, 4500000 AED - 16744764

    Morocco, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q4 2026

    Betalingsplan
    60/40

    White & Co
  • Studio te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower A, 686000 AED - 16322168
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop
    Mohamad Hamzeh HassounTruBroker™

    AED 686.000

    Appartement

    Studio1
    Oppervlakte:

    363 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower A, 686000 AED - 16322168

    Lagoon Views 13 Tower A, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 13 oktober

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Property Solvers Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 12, 1 slaapkamer, 1400000 AED - 15970450
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Vinod BhojwaniTruBroker™

    AED 1.400.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    714 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 12, 1 slaapkamer, 1400000 AED - 15970450

    Lagoon Views 12, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 27 juli

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    80/20

    Homes 4 Life Real Estate - Town Square
  • 6 Slaapkamers Villa te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Villa in DAMAC Lagoons,Morocco, 6 slaapkamers, 39900000 AED - 16329966
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Ryan Manuel Francis PachecoTruBroker™

    AED 39.900.000

    Villa

    610+
    Oppervlakte:

    22.851 ft²

    Villa in DAMAC Lagoons,Morocco, 6 slaapkamers, 39900000 AED - 16329966

    Morocco, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 19 oktober

    Oplevering
    Q4 2026

    Betalingsplan
    60/40

    Elite Venture Properties
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Rijwoning in DAMAC Lagoons,Morocco, 4 slaapkamers, 3270000 AED - 15489400
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Martin RayTruBroker™

    AED 3.270.000

    Stadswoning

    44
    Oppervlakte:

    1.550 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Morocco, 4 slaapkamers, 3270000 AED - 15489400

    Morocco, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 19 oktober

    Oplevering
    Q4 2026

    Betalingsplan
    60/40

    Allsopp & Allsopp Real Estate
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Rijwoning in DAMAC Lagoons,Morocco, 5 slaapkamers, 4350000 AED - 16826661
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Martin RayTruBroker™

    AED 4.350.000

    Stadswoning

    56
    Bebouwd:

    3.183 ft²

    Perceel:

    2.600 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Morocco, 5 slaapkamers, 4350000 AED - 16826661

    Morocco, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 19 oktober

    Oplevering
    Q4 2026

    Betalingsplan
    60/40

    Allsopp & Allsopp Real Estate
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Rijwoning in DAMAC Lagoons,Ibiza, 5 slaapkamers, 3650000 AED - 16524023
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Ahmed SharafTruBroker™

    AED 3.650.000

    Stadswoning

    55
    Bebouwd:

    3.377 ft²

    Perceel:

    2.365 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Ibiza, 5 slaapkamers, 3650000 AED - 16524023

    Ibiza, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2026

    Betalingsplan
    60/40

    Anarock Property Consultants Private Limited - Dubai Branch
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - 5. png
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Muhammad WajahatTruBroker™

    AED 2.600.000

    Stadswoning

    45
    Oppervlakte:

    1.550 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Marbella, 4 slaapkamers, 2600000 AED - 16811088

    Marbella, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2026

    Betalingsplan
    60/40

    Prime Capital Real Estate
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Rijwoning in DAMAC Lagoons,Ibiza, 4 slaapkamers, 2600000 AED - 16344137
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Hussain Firoz ElectricwalaTruBroker™

    AED 2.600.000

    Stadswoning

    45
    Oppervlakte:

    1.553 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Ibiza, 4 slaapkamers, 2600000 AED - 16344137

    Ibiza, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2026

    Betalingsplan
    60/40

    CANVAS & KEY REAL ESTATE
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Rijwoning in DAMAC Lagoons,Monte Carlo, 5 slaapkamers, 3600000 AED - 16613363
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Teodora AdamovicTruBroker™

    AED 3.600.000

    Stadswoning

    56
    Oppervlakte:

    2.428 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Monte Carlo, 5 slaapkamers, 3600000 AED - 16613363

    Monte Carlo, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 22 oktober

    Oplevering
    Q4 2025

    Betalingsplan
    60/40

    Apex Homes DXB
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - 2. png
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Ummer ShawlTruBroker™

    AED 2.550.000

    Stadswoning

    45
    Oppervlakte:

    1.549 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Marbella, 4 slaapkamers, 2550000 AED - 15738720

    Marbella, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2026

    Betalingsplan
    60/40

    S A N D S Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Appartement in DAMAC Lagoons,Valencia,Valencia Tower A, 1 slaapkamer, 1520000 AED - 16912724
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop
    Clinton DabreoTruBroker™

    AED 1.520.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    938 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Valencia,Valencia Tower A, 1 slaapkamer, 1520000 AED - 16912724

    Valencia Tower A, Valencia, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 19 oktober

    Oplevering
    Q1 2028

    Betalingsplan
    60/40

    Homes 4 Life Real Estate 71
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Villa in DAMAC Lagoons,Ibiza, 5 slaapkamers, 3900000 AED - 16556941
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Faez NoorzadTruBroker™

    AED 3.900.000

    Villa

    56
    Bebouwd:

    3.397 ft²

    Perceel:

    2.623 ft²

    Villa in DAMAC Lagoons,Ibiza, 5 slaapkamers, 3900000 AED - 16556941

    Ibiza, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2026

    Betalingsplan
    60/40

    Faez Noorzad Real Estate
  • 5 Slaapkamers Villa te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Villa in DAMAC Lagoons,Portofino, 5 slaapkamers, 4100000 AED - 15346889
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Mohammed AjjawiTruBroker™

    AED 4.100.000

    Villa

    55
    Bebouwd:

    3.354 ft²

    Perceel:

    2.364 ft²

    Villa in DAMAC Lagoons,Portofino, 5 slaapkamers, 4100000 AED - 15346889

    Portofino, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    60/40

    MO Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 6, 1 slaapkamer, 1165000 AED - 14844570
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Mohammad JaafariTruBroker™

    AED 1.165.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    751 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 6, 1 slaapkamer, 1165000 AED - 14844570

    Lagoon Views 6, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 13 oktober

    Oplevering
    Q2 2027

    Provident Real Estate
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Rijwoning in DAMAC Lagoons,Marbella, 5 slaapkamers, 3200000 AED - 16557468
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Alaa Eddine BoulkessairTruBroker™

    AED 3.200.000

    Stadswoning

    56
    Oppervlakte:

    2.365 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Marbella, 5 slaapkamers, 3200000 AED - 16557468

    Marbella, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2026

    Betalingsplan
    60/40

    Coldwell Banker - Mega Homes - DM
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - WhatsApp Image 2026-07-07 at 1.23. 19 PM. jpeg
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Ummer ShawlTruBroker™

    AED 3.600.000

    Stadswoning

    55
    Oppervlakte:

    2.395 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Monte Carlo, 5 slaapkamers, 3600000 AED - 15740732

    Monte Carlo, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q4 2025

    Betalingsplan
    60/40

    S A N D S Real Estate
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - MYKONOS-Damac-Lagoons-page17-image2. jpg
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Mustafa KherodawalaTruBroker™

    AED 3.300.000

    Stadswoning

    56
    Bebouwd:

    3.388 ft²

    Perceel:

    2.507 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Mykonos, 5 slaapkamers, 3300000 AED - 16935697

    Mykonos, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    60/40

    Hatimi Properties
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Rijwoning in DAMAC Lagoons,Morocco,Morocco 2, 4 slaapkamers, 3000000 AED - 16879230
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Warren TunstallTruBroker™

    AED 3.000.000

    Stadswoning

    43
    Oppervlakte:

    1.741 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Morocco,Morocco 2, 4 slaapkamers, 3000000 AED - 16879230

    Morocco 2, Morocco, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 19 oktober
    ENGEL & VÖLKERS Dubai - S11
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - WhatsApp Image 2026-05-15 at 5.06. 29 PM (3). jpeg
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Hafsa TalhaTruBroker™

    AED 2.900.000

    Stadswoning

    44
    Oppervlakte:

    2.286 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Morocco, 4 slaapkamers, 2900000 AED - 15208470

    Morocco, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q4 2026

    Betalingsplan
    60/40

    Tharm Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Image 89. jpg
    Off-Plan|
    Eerste verkoop
    Amr AfifyTruBroker™

    AED 1.200.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    790 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Sorrento,Sorrento Building B, 1 slaapkamer, 1200000 AED - 16944371

    Sorrento Building B, Sorrento, DAMAC Lagoons, Dubai

    Elysian Fields Real Estate
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Rijwoning in DAMAC Lagoons,Monte Carlo, 4 slaapkamers, 2700000 AED - 16444347
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Anastasia ChaikinaTruBroker™

    AED 2.700.000

    Stadswoning

    45
    Oppervlakte:

    1.550 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Monte Carlo, 4 slaapkamers, 2700000 AED - 16444347

    Monte Carlo, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 13 oktober

    Oplevering
    Q4 2025

    Betalingsplan
    60/40

    Metropolitan Premium Properties
  • 6 Slaapkamers Villa te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Screenshot_25-5-2026_161422_web. whatsapp. com. jpeg
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Bilal AdilTruBroker™

    AED 16.100.000

    Villa

    66
    Bebouwd:

    11.011 ft²

    Perceel:

    8.159 ft²

    Villa in DAMAC Lagoons,Morocco, 6 slaapkamers, 16100000 AED - 16868388

    Morocco, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q4 2026

    Betalingsplan
    60/40

    Fidu Property Real Estate
map icon
drive iconVind woningen op reistijd
Verkoop of verhuur je woningKom in contact met een vertrouwde makelaar om sneller de beste deal te sluiten.
Aan de slag
Wees als eerste op de hoogte van nieuwe woningen