Zoek je droomhuis met AIProbeer te vragen om ‘appartement met 3 slaapkamers en uitzicht op zee’Probeer te vragen om ‘Studio met balkon, onder 200K met zwembad’Probeer te vragen om ‘Gezinsvilla met tuin en parkeergelegenheid nabij Downtown Dubai’
SmartSearchStarIcon
Vraag AI
of ga verder met de onderstaande filters
Kopen
  • Dubai Silicon Oasis (DSO)
Appartement
Kamers
Meer filters
Appartementen
Dubai Silicon Oasis (DSO)
Duplex
Appartementen te Koop in Dubai
Dubai Silicon Oasis (DSO)
Duplexappartementen Dubai Silicon Oasis

Duplexappartementen te koop in Dubai Silicon Oasis (DSO)

Populair
Lijst
Kaart
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - WhatsApp Image 2026-09-06 at 11.41. 06 AM. jpeg
    op 16 september 2026
    Richa AnandTruBroker

    AED 930.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.300 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),The Dunes, 1 slaapkamer, 930000 AED - 16459363

    The Dunes, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 16 september
    The Royal Nest
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - IMG-20240314-WA0050. jpg
    Checked
    Mohammed AbdulazizTruBroker

    AED 2.800.000

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    4.240 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Spring Oasis, 3 slaapkamers, 2800000 AED - 16478189

    Spring Oasis, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 11 september
    Savory And Partners Real Estate Brokers
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - WhatsApp Image 2026-01-20 at 13.12. 38. jpeg
    Checked

    AED 750.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.291 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),The Dunes, 1 slaapkamer, 750000 AED - 15933752

    The Dunes, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 23 juli
    White Sand Real Estate Management
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 3 slaapkamers, 3200000 AED - 16583513
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Alex DicksonTruBroker

    AED 3.200.000

    Appartement

    35
    Oppervlakte:

    2.589 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 3 slaapkamers, 3200000 AED - 16583513

    Tria, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 september

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    49/51

    First Bridge Real Estate Brokers
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 2 slaapkamers, 1800000 AED - 16583581
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Alex DicksonTruBroker

    AED 1.800.000

    Appartement

    24
    Oppervlakte:

    1.244 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 2 slaapkamers, 1800000 AED - 16583581

    Tria, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 september

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    49/51

    First Bridge Real Estate Brokers
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 2 slaapkamers, 1850000 AED - 16609947
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Alex DicksonTruBroker

    AED 1.850.000

    Appartement

    24
    Oppervlakte:

    1.241 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 2 slaapkamers, 1850000 AED - 16609947

    Tria, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 23 september

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    49/51

    First Bridge Real Estate Brokers
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - 1. jpg
    Checked
    Mohamed MansourTruBroker

    AED 1.100.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    992 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Binghatti Views, 1 slaapkamer, 1100000 AED - 16595675

    Binghatti Views, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 22 september
    Iris House Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 1 slaapkamer, 1325000 AED - 16581231
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Alex DicksonTruBroker

    AED 1.325.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    805 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 1 slaapkamer, 1325000 AED - 16581231

    Tria, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 september

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    49/51

    First Bridge Real Estate Brokers
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 2 slaapkamers, 2000000 AED - 16581063
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Alex DicksonTruBroker

    AED 2.000.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.254 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 2 slaapkamers, 2000000 AED - 16581063

    Tria, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 september

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    49/51

    First Bridge Real Estate Brokers
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 1 slaapkamer, 1202268 AED - 16582272
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Jeren AnnagulyyevaTruBroker

    AED 1.202.268

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    806 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 1 slaapkamer, 1202268 AED - 16582272

    Tria, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 september

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    49/51

    First Bridge Real Estate Brokers
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 1 slaapkamer, 1350000 AED - 16502885
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Leyla DemirTruBroker

    AED 1.350.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    806 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 1 slaapkamer, 1350000 AED - 16502885

    Tria, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 14 september

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    49/51

    First Bridge Real Estate Brokers
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 2 slaapkamers, 1700000 AED - 16484462
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Alex DicksonTruBroker

    AED 1.700.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.252 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 2 slaapkamers, 1700000 AED - 16484462

    Tria, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 12 september

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    49/51

    First Bridge Real Estate Brokers
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 2 slaapkamers, 1800000 AED - 16440451
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Alex DicksonTruBroker

    AED 1.800.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.254 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 2 slaapkamers, 1800000 AED - 16440451

    Tria, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 8 september

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    49/51

    First Bridge Real Estate Brokers
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 3 slaapkamers, 3175000 AED - 16435301
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Alex DicksonTruBroker

    AED 3.175.000

    Appartement

    35
    Oppervlakte:

    2.591 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 3 slaapkamers, 3175000 AED - 16435301

    Tria, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 8 september

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    49/51

    First Bridge Real Estate Brokers
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 1 slaapkamer, 1250000 AED - 16395487
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Alex DicksonTruBroker

    AED 1.250.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    771 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 1 slaapkamer, 1250000 AED - 16395487

    Tria, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 4 september

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    49/51

    First Bridge Real Estate Brokers
  • Card
    Hoeveel is je woning waard?Ontdek vandaag nog de waarde van je woning. Ontvang direct een TruEstimate-rapport met datagestuurde woningschattingen.Ontvang je TruEstimate Rapport
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - WhatsApp Image 2026-09-16 at 6.02. 45 PM. jpeg
    Checked

    AED 1.500.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.831 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),The Dunes, 2 slaapkamers, 1500000 AED - 16433990

    The Dunes, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 8 september
    Pyramid Star Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 2 slaapkamers, 1685000 AED - 16400487
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Alex DicksonTruBroker

    AED 1.685.000

    Appartement

    24
    Oppervlakte:

    1.244 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 2 slaapkamers, 1685000 AED - 16400487

    Tria, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 4 september

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    49/51

    First Bridge Real Estate Brokers
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 2 slaapkamers, 1850000 AED - 16379297
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Alex DicksonTruBroker

    AED 1.850.000

    Appartement

    24
    Oppervlakte:

    1.242 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 2 slaapkamers, 1850000 AED - 16379297

    Tria, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 3 september

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    49/51

    First Bridge Real Estate Brokers
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - tria-by-deyaar_AC6dm_xl. jpg
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Mark DiabTruBroker

    AED 1.170.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    771 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 1 slaapkamer, 1170000 AED - 16308841

    Tria, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 27 augustus

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    49/51

    Key Element Real Estate
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - WhatsApp Image 2026-08-27 at 1.21. 13 AM. jpeg
    Checked
    Muhammad FaisalTruBroker

    AED 2.600.000

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    3.386 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Silicon Star 2 Building, 3 slaapkamers, 2600000 AED - 16310135

    Silicon Star 2 Building, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 27 augustus
    Prime Point Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 1 slaapkamer, 1100000 AED - 16268316
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Salim JanTruBroker

    AED 1.100.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    806 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Tria, 1 slaapkamer, 1100000 AED - 16268316

    Tria, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 24 augustus

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    49/51

    First Bridge Real Estate Brokers
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Binghatti Apartments, 2 slaapkamers, 1400000 AED - 16295021
    Checked
    Howard MallTruBroker

    AED 1.400.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.408 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Binghatti Apartments, 2 slaapkamers, 1400000 AED - 16295021

    Binghatti Apartments, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 26 augustus
    fäm Properties
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Silicon Star 2 Building, 3 slaapkamers, 2500000 AED - 16202112
    op 31 augustus 2026
    Haseeb AsgharTruBroker

    AED 2.500.000

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    3.386 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Silicon Star 2 Building, 3 slaapkamers, 2500000 AED - 16202112

    Silicon Star 2 Building, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 31 augustus
    Highline Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai - WhatsApp Image 2026-01-24 at 21.26. 54. jpeg
    Checked
    Danish AzeemTruBroker

    AED 830.000

    Appartement

    11
    Oppervlakte:

    989 ft²

    Appartement in Dubai Silicon Oasis (DSO),Binghatti Views, 1 slaapkamer, 830000 AED - 16151237

    Binghatti Views, Dubai Silicon Oasis (DSO), Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 12 augustus
    Next Nest Properties