Kopen
  • DAMAC Lagoons
Woningen
Kamers
Meer filters
Oplevering
Betalingsplan
% voltooiing
TruBroker™ advertenties eerst
TruCheck™ advertenties eerst

Off-plan woningen in DAMAC Lagoons van Damac

Populair
Lijst
Kaart
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Rijwoning in DAMAC Lagoons,Morocco, 4 slaapkamers, 2300000 AED - 16394114
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Nurali ZiyoevTruBroker™

    AED 2.300.000

    Stadswoning

    44
    Oppervlakte:

    1.550 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Morocco, 4 slaapkamers, 2300000 AED - 16394114

    Morocco, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 16 oktober

    Oplevering
    Q4 2026

    Betalingsplan
    60/40

    Billionaire Homes Real Estate
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - WhatsApp Image 2026-06-23 at 15.16. 44. jpeg
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop

    AED 2.270.000

    Stadswoning

    34
    Bebouwd:

    2.080 ft²

    Perceel:

    1.550 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Portofino, 3 slaapkamers, 2270000 AED - 15579188

    Portofino, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 september

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    60/40

    Habstone Homes Real Estate
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Ibiza. webp
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop

    AED 2.999.999

    Stadswoning

    56
    Oppervlakte:

    2.364 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Ibiza, 5 slaapkamers, 2999999 AED - 15535187

    Ibiza, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 18 september

    Oplevering
    Q2 2026

    Betalingsplan
    60/40

    Habstone Homes Real Estate
  • 6 Slaapkamers Villa te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Page_27_Picture_02. jpg
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Faiz AnsariTruBroker™

    AED 14.000.000

    Villa

    67
    Bebouwd:

    8.200 ft²

    Perceel:

    11.609 ft²

    Villa in DAMAC Lagoons,Morocco, 6 slaapkamers, 14000000 AED - 16881131

    Morocco, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q4 2026

    Betalingsplan
    60/40

    Propwell Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - DAMAC_Lagoon_Views-Gallery-02_1-1. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.043.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    784 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower C, 1 slaapkamer, 1043000 AED - 16016478

    Lagoon Views 13 Tower C, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 1 augustus

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Urban Properties
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - NICE -  (1). jpg
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Dikshya MishraTruBroker™

    AED 2.600.000

    Stadswoning

    43
    Bebouwd:

    2.014 ft²

    Perceel:

    1.636 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Nice, 4 slaapkamers, 2600000 AED - 16707446

    Nice, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q3 2025

    Betalingsplan
    50/50

    Billionaire Homes Real Estate
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - original (1). jpg
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Dikshya MishraTruBroker™

    AED 3.800.000

    Stadswoning

    55
    Bebouwd:

    2.363 ft²

    Perceel:

    3.234 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Portofino, 5 slaapkamers, 3800000 AED - 16707294

    Portofino, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 2 oktober

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    60/40

    Billionaire Homes Real Estate
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - original (1). jpg
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Dikshya MishraTruBroker™

    AED 2.900.000

    Stadswoning

    43
    Oppervlakte:

    1.550 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Portofino, 4 slaapkamers, 2900000 AED - 16706539

    Portofino, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 1 oktober

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    60/40

    Billionaire Homes Real Estate
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - original (1). jpg
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Dikshya MishraTruBroker™

    AED 2.700.000

    Stadswoning

    43
    Bebouwd:

    2.211 ft²

    Perceel:

    1.550 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Portofino, 4 slaapkamers, 2700000 AED - 16706416

    Portofino, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 1 oktober

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    60/40

    Billionaire Homes Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - IMG_4736. jpeg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop
    Urvashi SINGHTruBroker™

    AED 1.801.000

    Appartement

    22
    Oppervlakte:

    1.173 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Valencia,Valencia Tower B, 2 slaapkamers, 1801000 AED - 16474664

    Valencia Tower B, Valencia, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 11 september

    Oplevering
    Q1 2028

    Betalingsplan
    60/40

    SPRINT REAL ESTATE
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - 7. png
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop

    AED 3.250.000

    Stadswoning

    56
    Bebouwd:

    3.293 ft²

    Perceel:

    2.364 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Portofino, 5 slaapkamers, 3250000 AED - 15522932

    Portofino, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 16 september

    Oplevering
    Q2 2025

    Betalingsplan
    60/40

    Habstone Homes Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - HtiPimPNAp9CInNp7JYNJi5DUNBJkYQM4dTPsFtV. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.698.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.156 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower A, 2 slaapkamers, 1698000 AED - 16018326

    Lagoon Views 13 Tower A, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 3 augustus

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Urban Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - O617vY0Zm16rgunUKz6yNYjFTTq5smJdWjtvVIw7. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.114.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    805 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower B, 1 slaapkamer, 1114000 AED - 16018177

    Lagoon Views 13 Tower B, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 31 juli

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Urban Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - s4gsrKGxgZxyQVkabiLeCC1pXbuvQpUpEcMUt4Rn. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.122.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    810 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower B, 1 slaapkamer, 1122000 AED - 16018125

    Lagoon Views 13 Tower B, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 31 juli

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Urban Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - uK65zIhk5vDbKObl9BneAH05CbBt5UsJTmp92PwG. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.148.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    805 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower B, 1 slaapkamer, 1148000 AED - 16018113

    Lagoon Views 13 Tower B, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 31 juli

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Urban Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - s4gsrKGxgZxyQVkabiLeCC1pXbuvQpUpEcMUt4Rn. jpg
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.114.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    762 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower C, 1 slaapkamer, 1114000 AED - 16017968

    Lagoon Views 13 Tower C, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 31 juli

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    Urban Properties
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Rijwoning in DAMAC Lagoons,Morocco, 4 slaapkamers, 3100000 AED - 16955026
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Deniz BeckersTruBroker™

    AED 3.100.000

    Stadswoning

    43
    Oppervlakte:

    1.550 ft²

    Rijwoning in DAMAC Lagoons,Morocco, 4 slaapkamers, 3100000 AED - 16955026

    Morocco, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 25 oktober

    Oplevering
    Q4 2026

    Betalingsplan
    60/40

    D AND B Properties
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Screenshot 2026-09-09 111521. png
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.903.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.269 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower A, 2 slaapkamers, 1903000 AED - 16447896

    Lagoon Views 13 Tower A, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 9 september

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    DNK Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Screenshot_2025_05_05_172438. png
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Noor KhanTruBroker™

    AED 1.400.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    765 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 11, 1 slaapkamer, 1400000 AED - 16952692

    Lagoon Views 11, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    80/20

    Pangea Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Screenshot 2026-09-09 111438. png
    op
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 1.219.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    745 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 13,Lagoon Views 13 Tower A, 1 slaapkamer, 1219000 AED - 16447591

    Lagoon Views 13 Tower A, Lagoon Views 13, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 9 september

    Oplevering
    Q4 2027

    Betalingsplan
    70/30

    DNK Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 11, 2 slaapkamers, 2496000 AED - 15441348
    Off-Plan|
    Eerste verkoop
    Hamza GulTruBroker™

    AED 2.496.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.551 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 11, 2 slaapkamers, 2496000 AED - 15441348

    Lagoon Views 11, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    80/20

    fäm Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 12, 1 slaapkamer, 1220000 AED - 16852624
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Louis ToyneTruBroker™

    AED 1.220.000

    Appartement

    11
    Oppervlakte:

    780 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 12, 1 slaapkamer, 1220000 AED - 16852624

    Lagoon Views 12, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 14 oktober

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    80/20

    White & Co
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 12, 1 slaapkamer, 1220000 AED - 16852379
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop
    Louis ToyneTruBroker™

    AED 1.220.000

    Appartement

    11
    Oppervlakte:

    752 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 12, 1 slaapkamer, 1220000 AED - 16852379

    Lagoon Views 12, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 14 oktober

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    80/20

    White & Co
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in DAMAC Lagoons, Dubai - Lagoon Views Presentation_29.04_page-0024. jpg
    op
    Off-Plan|
    Doorverkoop

    AED 1.268.000

    Appartement

    11
    Oppervlakte:

    674 ft²

    Appartement in DAMAC Lagoons,Lagoon Views,Lagoon Views 12, 1 slaapkamer, 1268000 AED - 15807669

    Lagoon Views 12, Lagoon Views, DAMAC Lagoons, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 12 oktober

    Oplevering
    Q2 2027

    Betalingsplan
    80/20

    Savvy International Realtors