Kopen
  • Al Rashidiya
Woningen
Kamers
Meer filters
Woningen met plattegronden
Woningen te Koop in Ajman
Al Rashidiya
Woningen In Termijnen Al Rashidiya

Woningen te koop in Al Rashidiya in termijnen

Populair
Lijst
Kaart
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - WhatsApp Image 2026-07-08 at 12.06. 08 PM (1). jpeg

    AED 760.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.668 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 2 slaapkamers, 760000 AED - 15882732

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    The Vision Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - تصميم بدون عنوان2. . png

    AED 660.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.616 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 2 slaapkamers, 660000 AED - 16974636

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    The Vision Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - ChatGPT Image 23 سبتمبر 2026، 09_30_12 م. png

    AED 760.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.757 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 2 slaapkamers, 760000 AED - 16974960

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    The Vision Real Estate
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - ٢٠٢٣٠٦١٨_١٢١٢٤٠. jpg

    AED 810.000

    Appartement

    35
    Oppervlakte:

    2.182 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 3 slaapkamers, 810000 AED - 13781542

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    Lemas Real Estate - Branch 01
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 1,Oasis Towers,Oasis Tower 1, 2 slaapkamers, 680000 AED - 16866523

    AED 680.000

    Appartement

    22
    Oppervlakte:

    1.540 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 1,Oasis Towers,Oasis Tower 1, 2 slaapkamers, 680000 AED - 16866523

    Oasis Tower 1, Oasis Towers, Al Rashidiya 1, Al Rashidiya, Ajman

    Awtan Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - WhatsApp Image 2026-07-04 at 12.02. 17 PM (1). jpeg

    AED 550.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.174 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 1 slaapkamer, 550000 AED - 15707244

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    The Vision Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - Web_Photo_Editor (5). jpg

    AED 660.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.616 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 2 slaapkamers, 660000 AED - 16974595

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    The Vision Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 1,Gulfa Towers, 1 slaapkamer, 620000 AED - 16866500

    AED 620.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.259 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 1,Gulfa Towers, 1 slaapkamer, 620000 AED - 16866500

    Gulfa Towers, Al Rashidiya 1, Al Rashidiya, Ajman

    Awtan Real Estate
  • Studio te Koop in Al Rashidiya, Ajman - WhatsApp Image 2025-09-04 at 4.09. 28 AM (1). jpeg
    Off-Plan|
    Doorverkoop

    AED 340.217

    Appartement

    Studio1
    Oppervlakte:

    613 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Phase 2, 340217 AED - 12742165

    Ajman One Phase 2, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    Oplevering
    Q4 2026

    IM Properties
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - WhatsApp Image 2025-09-04 at 4.09. 26 AM (2). jpeg
    Off-Plan|
    Doorverkoop

    AED 818.058

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.536 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Phase 2, 2 slaapkamers, 818058 AED - 12707900

    Ajman One Phase 2, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    Oplevering
    Q4 2026

    IM Properties
  • 3 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - WhatsApp Image 2026-09-12 at 18.55. 02. jpeg

    AED 1.350.000

    Appartement

    34
    Oppervlakte:

    2.936 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 1,Gulfa Towers, 3 slaapkamers, 1350000 AED - 16489263

    Gulfa Towers, Al Rashidiya 1, Al Rashidiya, Ajman

    Royal Gems Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - IMG_3618. jpg
    Off-Plan|
    Eerste verkoop

    AED 880.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.080 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 2, 1 slaapkamer, 880000 AED - 16836383

    Al Rashidiya 2, Al Rashidiya, Ajman

    Absher Properties
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - b1df58be-889e-427a-89b4-35e85b786f40. jpg

    AED 790.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.662 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 1, 2 slaapkamers, 790000 AED - 16900556

    Al Rashidiya 1, Al Rashidiya, Ajman

    Darna Properties
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - WhatsApp Image 2026-01-29 at 4.30. 05 PM (2). jpeg

    AED 660.000

    Appartement

    22
    Oppervlakte:

    1.538 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 1,Oasis Towers, 2 slaapkamers, 660000 AED - 14155955

    Oasis Towers, Al Rashidiya 1, Al Rashidiya, Ajman

    Global City Real Estate - Branch
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - WhatsApp Image 2023-09-25 at 7.35. 45 PM. jpeg

    AED 750.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.610 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 2 slaapkamers, 750000 AED - 7972433

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    Al Fareed Real Estate
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - c4632aa7-b37d-4b1d-a5a1-447db1841f50. jpg

    AED 579.956

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.137 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 1,Gulfa Towers, 1 slaapkamer, 579956 AED - 16943305

    Gulfa Towers, Al Rashidiya 1, Al Rashidiya, Ajman

    Alrabea Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - c4632aa7-b37d-4b1d-a5a1-447db1841f50. jpg

    AED 590.700

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.241 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 1,Gulfa Towers, 1 slaapkamer, 590700 AED - 16897463

    Gulfa Towers, Al Rashidiya 1, Al Rashidiya, Ajman

    Alrabea Properties
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - WhatsApp Image 2026-03-07 at 9.38. 07 PM (1). jpeg

    AED 748.547

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.440 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 1,Oasis Towers,Oasis Tower 1, 2 slaapkamers, 748547 AED - 14616005

    Oasis Tower 1, Oasis Towers, Al Rashidiya 1, Al Rashidiya, Ajman

    Al Aqar Althahabi Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - WhatsApp Image 2026-10-15 at 3.52. 28 PM. jpeg

    AED 664.297

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.616 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 2 slaapkamers, 664297 AED - 16870198

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    Fox Properties
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - Web_Photo_Editor (38). jpg

    AED 560.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.182 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 1 slaapkamer, 560000 AED - 15831526

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    The Vision Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - Group 10871. png
    Off-Plan|
    Doorverkoop

    AED 916.500

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.798 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Phase 2, 2 slaapkamers, 916500 AED - 15929511

    Ajman One Phase 2, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    Oplevering
    Q4 2026

    IM Properties
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - تصميم بدون عنوان2. . png

    AED 660.000

    Appartement

    23
    Oppervlakte:

    1.616 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 2 slaapkamers, 660000 AED - 16291727

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    The Vision Real Estate
  • 2 Slaapkamers Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - IMG-20241121-WA0129. jpg

    AED 680.000

    Appartement

    22
    Oppervlakte:

    1.616 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 3,Ajman One Towers, 2 slaapkamers, 680000 AED - 10323518

    Ajman One Towers, Al Rashidiya 3, Al Rashidiya, Ajman

    Goldcrest Real Estate - Ajman
  • 1 Slaapkamer Appartement te Koop in Al Rashidiya, Ajman - a87c9c37-e0cf-47d3-969b-53a136b6ee4b. jpg

    AED 590.000

    Appartement

    12
    Oppervlakte:

    1.241 ft²

    Appartement in Al Rashidiya,Al Rashidiya 1,Gulfa Towers, 1 slaapkamer, 590000 AED - 16947133

    Gulfa Towers, Al Rashidiya 1, Al Rashidiya, Ajman

    Alrabea Properties