Kopen
  • Dubai Hills Estate
Stadswoning
Kamers
Meer filters
TruBroker™ advertenties eerst
TruCheck™ advertenties eerst
Woningen met plattegronden
Stories play icon

TruBroker™ Stories in Dubai Hills Estate

Townhouses te koop in Dubai Hills Estate

Populair
Lijst
Kaart
Bekijk alle locaties
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 1, 5 slaapkamers, 6399000 AED - 16587604
    op 3 oktober 2026
    Usama SukheraTruBroker™

    AED 6.399.000

    Stadswoning

    54
    Bebouwd:

    2.734 ft²

    Perceel:

    3.270 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 1, 5 slaapkamers, 6399000 AED - 16587604

    Maple 1, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 3 oktober
    Huspy Dubai
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 3, 4 slaapkamers, 5490000 AED - 16614419
    op 30 september 2026
    Nicholas RyanTruBroker™

    AED 5.490.000

    Stadswoning

    44
    Bebouwd:

    2.491 ft²

    Perceel:

    2.913 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 3, 4 slaapkamers, 5490000 AED - 16614419

    Maple 3, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 30 september
    haus & haus Real Estate
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - images image img
    op 19 september 2026
    Jon CoatesTruBroker™

    AED 5.299.000

    Stadswoning

    44
    Bebouwd:

    2.406 ft²

    Perceel:

    2.173 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 1, 4 slaapkamers, 5299000 AED - 16513850

    Maple 1, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 19 september
    Betterhomes - Motor City
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - images image img
    op 19 september 2026
    Divine JohannisTruBroker™

    AED 4.890.000

    Stadswoning

    34
    Bebouwd:

    2.251 ft²

    Perceel:

    2.091 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 2, 3 slaapkamers, 4890000 AED - 16490669

    Maple 2, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 19 september
    Betterhomes - Motor City
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - images image img
    op 19 september 2026
    Divine JohannisTruBroker™

    AED 4.750.000

    Stadswoning

    34
    Bebouwd:

    2.251 ft²

    Perceel:

    2.180 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 2, 3 slaapkamers, 4750000 AED - 16424775

    Maple 2, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 19 september
    Betterhomes - Motor City
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 3, 4 slaapkamers, 5800000 AED - 16664008
    Checked
    Joshua HoltTruBroker™

    AED 5.800.000

    Stadswoning

    44
    Bebouwd:

    2.500 ft²

    Perceel:

    2.902 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 3, 4 slaapkamers, 5800000 AED - 16664008

    Maple 3, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 29 september
    Huspy Dubai
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 1, 3 slaapkamers, 5000000 AED - 16587587
    Checked
    Usama SukheraTruBroker™

    AED 5.000.000

    Stadswoning

    33
    Bebouwd:

    2.251 ft²

    Perceel:

    2.098 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 1, 3 slaapkamers, 5000000 AED - 16587587

    Maple 1, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 21 september
    Huspy Dubai
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - 1121. jpg
    Checked

    AED 5.799.999

    Stadswoning

    44
    Bebouwd:

    2.462 ft²

    Perceel:

    2.941 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 1, 4 slaapkamers, 5799999 AED - 16611239

    Maple 1, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 23 september
    P S I Real Estate
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 1, 3 slaapkamers, 4699000 AED - 16525290
    op 22 september 2026
    Ali KazmaTruBroker™

    AED 4.699.000

    Stadswoning

    34
    Bebouwd:

    2.251 ft²

    Perceel:

    2.100 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 1, 3 slaapkamers, 4699000 AED - 16525290

    Maple 1, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 22 september
    fäm Properties
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - IMG_6912. jpg
    op 23 september 2026
    Torin EmmsTruBroker™

    AED 5.500.000

    Stadswoning

    44
    Bebouwd:

    2.462 ft²

    Perceel:

    2.959 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 2, 4 slaapkamers, 5500000 AED - 16525409

    Maple 2, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 23 september
    Treo Homes
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - a45e1d81-974d-4480-b3bf-0961e9ad295d. png
    op 21 september 2026
    Ameena Azeez SaitTruBroker™

    AED 4.670.000

    Stadswoning

    34
    Oppervlakte:

    2.087 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 2, 3 slaapkamers, 4670000 AED - 16287202

    Maple 2, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 21 september
    DRE Homes Real Estate
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 1, 5 slaapkamers, 6495000 AED - 16164898
    op 28 september 2026
    Adil Mohammed SheikhTruBroker™

    AED 6.495.000

    Stadswoning

    56
    Oppervlakte:

    3.157 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 1, 5 slaapkamers, 6495000 AED - 16164898

    Maple 1, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 28 september
    Hamptons International - T1
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - Rijwoning in Dubai Hills Estate,Golf Grove, 3 slaapkamers, 7950000 AED - 16014180
    op 15 september 2026
    Adil Mohammed SheikhTruBroker™

    AED 7.950.000

    Stadswoning

    34
    Oppervlakte:

    3.185 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Golf Grove, 3 slaapkamers, 7950000 AED - 16014180

    Golf Grove, Dubai Hills Estate, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 15 september
    Hamptons International - T1
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple, 5 slaapkamers, 6495000 AED - 16737995
    Checked
    Adam O'SullivanTruBroker™

    AED 6.495.000

    Stadswoning

    55
    Bebouwd:

    2.735 ft²

    Perceel:

    3.157 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple, 5 slaapkamers, 6495000 AED - 16737995

    Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 5 oktober
    Driven Properties
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - images image img
    Checked
    Jon CoatesTruBroker™

    AED 6.450.000

    Stadswoning

    54
    Bebouwd:

    2.734 ft²

    Perceel:

    3.255 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 2, 5 slaapkamers, 6450000 AED - 16737859

    Maple 2, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 5 oktober
    Betterhomes - Motor City
  • Card
    Hoeveel is je woning waard?Ontdek vandaag nog de waarde van je woning. Ontvang direct een TruEstimate™-rapport met datagestuurde woningschattingen.Ontvang je TruEstimate™ Rapport
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 1, 3 slaapkamers, 4790000 AED - 16698287
    Checked
    Iryna KedyshTruBroker™

    AED 4.790.000

    Stadswoning

    34
    Oppervlakte:

    2.094 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 1, 3 slaapkamers, 4790000 AED - 16698287

    Maple 1, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 1 oktober
    Dacha Real Estate
  • 5 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 1, 5 slaapkamers, 6350000 AED - 16700731
    op 2 oktober 2026
    Keisha LoisTruBroker™

    AED 6.350.000

    Stadswoning

    54
    Oppervlakte:

    3.270 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 1, 5 slaapkamers, 6350000 AED - 16700731

    Maple 1, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 2 oktober
    Kamani Living Real Estate
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - original (9). jpg
    Checked
    Muhammad FaizanTruBroker™

    AED 4.700.000

    Stadswoning

    34
    Bebouwd:

    2.277 ft²

    Perceel:

    2.175 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 3, 3 slaapkamers, 4700000 AED - 16748119

    Maple 3, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 5 oktober
    Loyal Realty
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 2, 3 slaapkamers, 4950000 AED - 16689957
    op 1 oktober 2026
    Safi CommonsTruBroker™

    AED 4.950.000

    Stadswoning

    33
    Bebouwd:

    2.251 ft²

    Perceel:

    2.098 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 2, 3 slaapkamers, 4950000 AED - 16689957

    Maple 2, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    Laatste bezoek makelaar op 1 oktober
    Huspy Dubai
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - Rijwoning in Dubai Hills Estate,Address Residences,Address Residences Tower A, 3 slaapkamers, 7200000 AED - 16741575
    Off-Plan|
    Doorverkoop

    AED 7.200.000

    Stadswoning

    34
    Oppervlakte:

    2.616 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Address Residences,Address Residences Tower A, 3 slaapkamers, 7200000 AED - 16741575

    Address Residences Tower A, Address Residences, Dubai Hills Estate, Dubai

    Oplevering
    Q1 2029

    Betalingsplan
    80/20

    fäm Properties
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 1, 4 slaapkamers, 5600000 AED - 16742621
    Khushbu BhattTruBroker™

    AED 5.600.000

    Stadswoning

    44
    Oppervlakte:

    2.387 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 1, 4 slaapkamers, 5600000 AED - 16742621

    Maple 1, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    Banke International Properties
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - Image 0
    Checked
    Jon CoatesTruBroker™

    AED 5.550.000

    Stadswoning

    44
    Bebouwd:

    2.462 ft²

    Perceel:

    3.645 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 2, 4 slaapkamers, 5550000 AED - 16661708

    Maple 2, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 28 september
    Betterhomes - Motor City
  • 4 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - images image img
    Checked
    Jon CoatesTruBroker™

    AED 5.450.000

    Stadswoning

    44
    Bebouwd:

    2.491 ft²

    Perceel:

    2.884 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 3, 4 slaapkamers, 5450000 AED - 16661726

    Maple 3, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 28 september
    Betterhomes - Motor City
  • 3 Slaapkamers Townhouse te Koop in Dubai Hills Estate, Dubai - Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 2, 3 slaapkamers, 5250000 AED - 16664978
    Checked
    Rana DahiTruBroker™

    AED 5.250.000

    Stadswoning

    34
    Bebouwd:

    2.251 ft²

    Perceel:

    2.099 ft²

    Rijwoning in Dubai Hills Estate,Maple,Maple 2, 3 slaapkamers, 5250000 AED - 16664978

    Maple 2, Maple, Dubai Hills Estate, Dubai

    De authenticiteit van de woning is gevalideerd op 28 september
    fäm Properties